Anna Kalczyńska w sukni w zaskakującym, jesiennym kolorze!

Dziennikarka na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia w stylizacjach, na które się decyduje. Tym razem Anna Kalczyńska wybrała długą elegancką suknię w dość nietypowym kolorze!

Anna Kalczyńska w eleganckiej sukni

Prezenterka odwiedziła altelier Violi Piekut, projektantki, którą pokochały gwiazdy. Na kreacje właśnie od niej zdecydowały się już m.in. Izabela Janachowska, Anna Lewandowska czy Małgorzata Rozenek – Majdan. Tym razem Anna Kalczyńska włożyła piękną, długą suknię wieczorową z odkrytymi plecami, która zaskoczyła fanów kolorem. Pomarańczowa kreacja z pewnością zwróci na siebie uwagę podczas każdej uroczystości. Długie, bufiaste rękawy to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu. Rozcięcie z przodu sukienki eksponuje zgrabne nogi dziennikarki. Do tego typu stylizacji wystarczy dobrać klasyczne buty na szpilce, tak jak zrobiła to dziennikarka i cały look będzie gotowy. Suknia gra tutaj główną rolę, dlatego nie można przesadzić z dodatkami.

Stylowa Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska dobrze wie, w czym prezentuje się najlepiej. Długie sukienki, dopasowane kreacje czy wygodne spodnie to stali goście w szafie dziennikarki. Na szklanym ekranie gwiazda prezentuje się w sposób elegancki, jednak można zauważyć nutkę szaleństwa. Anna Kalczyńska nie boi się kolorów i chętnie sięga po najmodniejsze kolory aktualnego sezonu. Na co dzień dziennikarka stawia na wygodne stylizacje. Wygodne jeansy, sportowe koszulki czy oversizowe swetry to „must have” w szafie gwiazdy.

Kariera i życie prywatne Anny Kalczyńskiej

Gwiazda stroni od blasku fleszy i skandali. W 2007 roku wyszła za mąż za Macieja Maciejewskiego, z którym ma troje dzieci: Jana, Hannę i Krystynę. Na swoich mediach społecznościowych chętnie relacjonuje chwile spędzone z rodziną. Na jej profilu znajdziemy wiele zdjęć z wakacji czy wspólnych wyjazdów.  Rodzina jest dla niej najważniejsza, co często podkreśla. Wspiera akcje, w które wierzy i z których przesłaniem się zgadza. W ostatnim czasie media rozpisywały się o pomyłce dziennikarki, która podczas rozmowy z Mariną Łuczenko, żoną Wojciecha Szczęsnego, źle wymówiła imię jej synka, Liama. Dziennikarka oczywiście szybko naprawiła swój błąd i przeprosiła piosenkarkę za zaistniałą sytuację.