Małgorzata Rozenek-Majdan w uroczej bluzie z jelonkiem Bambi z kolekcji ZARA

Małgorzata Rozenek-Majdan chyba bardzo lubi postacie z bajek Disney'a. Celebrytka po raz kolejny wybrała bluzę z wizerunkiem animowanej postaci, tym razem wybór padł na jelonka BAMBI z nowej kolekcji ZARA.

Małgorzata Rozenek-Majdan i bluza ZARA

Wielu obserwatorów zarzuca "Perfekcyjnej Pani Domu" zbyt młodzieżowe i niedopasowane do wieku stylizacje. Małgorzata Rozenek-Majdan z humorem i dystansem podchodzi do krytykujących jej wygląd komentatorów. A nam podoba się to, że celebrytka nie przejmuje się tym, co o niej mówią czy piszą inni, i po raz kolejny publikuje na swoim Instagramie stylizacje na luzie. Tym razem Małgosia Rozenek-Majdan wybrała czarną, obszerną bluzę z kapturem z nowej kolekcji ZARA. Linia powstała we współpracy z amerykańską wytwórnią Disney, a "Perfekcyjna" zdecydowała się na uroczy nadruk z ziewającym jelonkiem BAMBI oraz napisem "Morning Mood". Bluza ZARA dostępna jest w trzech rozmiarach od S do L i kosztuje 139 zł. W tej kolekcji dostępne są jeszcze bluzy z "Króla Lwa", słonikiem DUMBO oraz Myszką Minnie. Stylizację z bluzą ZARA Małgorzata Rozenek-Majdan uzupełniła o czarne legginsy oraz sportowe buty Balenciaga. 

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizacje 

Celebrytka bardzo często wybiera ubrania czy dodatki popularnych marek odzieżowych, ale to właśnie ZARA pojawia się najczęściej na jej Instagramie. Ostatnio "Perfekcyjna Pani Domu" opublikowała zdjęcie w modnym zestawie składającym się z krótkiej spódnicy oraz obszernej marynarki w czarno-białą pepitkę z jesiennej kolekcji tej hiszpańskiej sieciówki. Stylizację uzupełniały modne sznurowane botki w białym kolorze, które są hitem tego sezonu. Wielu obserwatorom nie spodobał się zestaw, który wybrała. Komentatorzy docenili za to inną jesienną stylizację Małgorzaty Rozenek-Majdan ze spódnicą H&M w roli głównej. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan i popularne marki

Prezenterka znana jest z tego, że w obrębie jednej stylizacji zestawia ubrania z sieciówek z dodatkami z designerską metką. Często wybiera popularne, zagraniczne marki odzieżowe, jak ZARA, H&M czy Bershka, ale docenia także rodzime brandy. Kilka dni temu na swoim Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zdjęcie w swetrze z nowej kolekcji Femi Stories. To linia powstała we współpracy z Disney'em, jak widać "Perfekcyjna" jest miłośniczką znanych bajek. I wcale się temu nie dziwimy!  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.