Małgorzata Rozenek - Majdan w komplecie z ZARY

Małgorzata Rozenek - Majdan chętnie sięga po ubrania z sieciówki. Gwiazda tym razem postawiła na kurtkę i spódnice z ZARY w najmodniejszym w tym sezonie wzorze. Sprawdźcie ile kosztują!

Małgorzata Rozenek – Majdan i ZARA

Prezenterka opublikowała niedawno na swoim Instagramie stylizację w tweedowym komplecie z ZARY. Czarno – biały zestaw dostaniemy nie tylko w stacjonarnych sklepach Zary, ale również online. Za oversizową kurtkę w kratkę musimy zapłacić 249 zł. Klasyczny kołnierzyk i wygodne rozcięcia z obu stron nadają  jej niepowtarzalnego charakteru. Do kurtki Małgorzata Rozenek – Majdan dobrała krótką, tweedową spódnice o lekko rozszerzanym dole. Znajdziemy ją za 139 zł w rozmiarze od XS do XXL.

Stylowe dodatki Małgorzaty Rozenek – Majdan

Prezenterka chętnie łączy ubrania z sieciówki z dodatkami od słynnych projektantów. Gwiazda już wiele razy udowodniła, że to bardzo stylowe połączenie. Tym razem Małgorzata Rozenek – Majdan zdecydowała się na t-shirt od Victorii Beckham, za który musimy zapłacić ok. 500 zł. Pochodzi z kolekcji Victoria, Victoria Beckham. Jego prosty krój i czarny napis idealnie dopełniły ubrania z ZARY, które były motywem przewodnim stylizacji. Cały look uzupełniały butami od Lovet za 149 zł. Są to białe, lakierowane „Botki Glany Platformy Białe Franky”, które były mocnym akcentem w całej stylizacji.

Małgorzata Rozenek – Majdan ikoną stylu?

Wielokrotnie podziwialiśmy stylizacje gwiazdy, które spotykały się z dużym uznaniem wśród jej fanów. Prezenterka bawi się modą, decydując się na różne połączenia, na które nie każdy miałby odwagę. "Perfekcyjna Pani Domu" chętnie podkreśla swoje kobiece kształty, decydując się na krótkie spódniczki lub sukienki z głębokimi dekoltami. Jej styl ma tyle samo zwolenników, co przeciwników, jednak najważniejsze jest to, aby żyć zgodnie ze swoimi upodobaniami i nie zwracać uwagi na negatywne komentarze. Gwiazda wielokrotnie udowodniła, że nie przejmuje się krytyką na swój temat i dalej robi swoje! Jej stosunek do mody podziwia wielu, a stylizacjami chętnie inspirują się inne kobiety, które doceniają jej styl i podejście do życia!