Millie Bobby Brown z serialu "Stranger Things" zaprojektowała tenisówki Converse

Millie Bobby Brown, gwiazda serialu Netflixa "Stranger Things", stworzyła własną kolekcję butów we współpracy z marką Converse. Projekty młodej aktorki inspirowane są oceanami.

Millie Bobby Brown we współpracy z Converse

Millie Bobby Brown zyskała dużą popularność dzięki roli w serialu Netflixa "Stranger Things". Nastoletnia aktorka wciela się tam w rolę Eleven. Pomimo młodego wieku jej kariera nabiera tempa. Dziewczyna idzie jak burza! Jej współpraca z marką Converse rozpoczęła się w 2017 roku. Do tej pory była ambasadorką brandu. Jednak teraz Millie poszła o krok dalej. Zaprojektowała pierwszą, własną kolekcję trampek.

Conversy Millie By You

Projekty serialowej Eleven znalazły się na kultowym modelu Chuck Taylor All Star. Aktorka nazwała swoją kolekcję Millie By You. Jak sama mówi, najbardziej inspirującym elementem jej pracy jest to, że może projektować wraz ze swoimi fanami. Na trampkach prezentują się printy wielorybów i motywy związane z oceanem, co obrazuje zamiłowania dziewczyny. Buty dostępne są w wariancie przed jak i za kostkę. Na wkładce umieszczone jest logo Millie.

Zaskakujący sukces

Kolekcja ukazała się zaraz po premierze najnowszego sezonu "Stranger Things". Buty ukazały się w amerykańskich salonach 11 lipca. Wszystkie pary bardzo szybko się wyprzedały, co dobrze wróży dalszej współpracy nastolatki z obuwniczym brandem. Miejmy nadzieję, że kolekcja trafi niedługo również do sieci sklepów w Europie.