Tommy Hilfiger na pokazie w Nowym Jorku

Tommy Hilfiger stworzył kolekcję we współpracy z ambasadorką marki Zendayą. Znamy miejsce, w którym odbędzie się najnowszy pokaz! Lokalizacja jest wyjątkowa.

Tommy Hilfiger X Zendaya

Tommy Hilfiger, twórca amerykańskiego domu mody, ogłosił pokaz najnowszej kolekcji na sezon jesień-zima 2019. Event odbędzie się w trakcie New York Fashion Week'a 2019 dokładnie w sobotę 8 września.Projektant stworzył kolekcję we współpracy z ambasadorką marki Zendayą. Młoda aktorka, piosenkarka i modelka znana jest z optymistycznego podejścia do życia i niesamowitej energii. Jej odważny styl i pasję do mody docenili nie tylko fani. Jest to już druga wspólna kolekcja Hilfigera z artystką. Pokaz w Nowym Jorku będzie kontynuacją energetycznego show, które projektant wraz z Zendayą rozpoczęli na prezentacji wiosennej kolekcji w Paryżu.

 

New York, New York

Projektant po raz pierwszy od premiery kolekcji na jesień 2016 wraca do Nowego Jorku! Będzie to pokaz podczas światowej trasy promującej kampanię TOMMYNOW, gdzie dodatkowo zaprezentowana będzie wspólna kolekcja Tommy X Zendaya. Show odbędzie się w legendarnym teatrze Apollo znajdującym się w dzielnicy Harlem. Lokalizacja była pomysłem młodej artystki, który projektant uznał za strzał w dziesiątkę. Looki z pokazu będą dostępne w ponad 70 krajach i w internetowym sklepie tommy.com.

Apollo TheaterApollo Theater materiały prasowe

Hilfiger, czyli światowy brand

Tommy Hilfiger jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek premium na świecie. Skupia się na produkcji najwyższej jakości produktów dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Dom mody posiada odrębną linię TOMMY JEANS. Poza odzieżą codzienną, sportową i bielizną brand posiada szeroką ofertę dodatków. Wśród produktów sygnowanych nazwiskiem projektanta można znaleźć okulary, zegarki, perfumy, a nawet akcesoria domowe i podróżne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.