Nowa kolekcja PUMA inspirowana tańcem i neonową kolorystyką lat 80.

Marka PUMA zaprosiła do współpracy brytyjską projektantkę obuwia i akcesoriów - Sophie Webster. Propozycje na nowy sezon czerpią inspirację z treningowych strojów z lat 80.

W ramach współpracy z marką PUMA projektantka wykorzystała charakterystyczny dla siebie styl inspirowany sportowymi sylwetkami oraz kolorami charakterystycznymi dla mody lat 80. Mocne nadruki, blokowanie kolorów oraz pastelowe barwy sprawiły, że klasyczne modele PUMA pojawiły się w całkiem nowej odsłonie.

PUMA x Sophie Webster - nowa kolekcja butów PUMA

Kolorowe buty do bieganiaKolorowe buty do biegania PUMA

W letniej odsłonie na uwagę zasługują buty CALI SOPHIA WEBSTER, zaprojektowane z cholewką zdobioną brokatem i jasną podszewką z siatki. Thunder SOPHIA WEBSTER to nowoczesny, modny model do biegania z połyskliwą, neoprenową cholewką. Także inne klasyczne modele PUMA Suede, Muse, CALI i Thunder pojawiają się w kolekcji w całkiem nowym wydaniu. Przeważają blokowe zestawienia kolorów, metaliczne wstawki, a także barokowe detale. Oprócz obuwia kolekcja PUMA obejmuje także elementy odzieży - od koszulek, zestawów i crop topów przez legginsy i szorty.

Zobacz też: PUMA x SUE TSAI

PUMA x Sophie Webster - kolekcja dla dzieci

Kolekcja obejmuje także ubrania i buty dla najmłodszychKolekcja obejmuje także ubrania i buty dla najmłodszych PUMA

W nowej kolekcji obecne są również propozycje dla młodszych dzieci oraz niemowląt. Model Basket SOPIA WEBSTER został zaprojektowany z zatopionym na cholewce brokatem, zabawnym nadrukiem i białymi, brokatowymi sznurówkami. Buty Muse SOPHIA WEBSTER są wzbogacone o haftowane logo PUMA z paskiem na pięcie i uzupełnione o kwiatowe ozdoby.

Więcej o: