PANTONE x Bershka: neonowa kolekcja najmodniejszych kolorów 2019 roku

Neonowe odcienie zieleni, pomarańczu, różu oraz żółci to najmodniejsze kolory wiosny 2019. Firma Pantone połączyła siły z marką Bershka, a efektem współpracy jest multikolorowa kolekcja ubrań.

W specjalnej kolekcji Pantone x Bershka znalazły się najmodniejsze fasony i kolory wiosennego sezonu. Monochromatyczne stylizacje w mocnych, neonowych barwach obecne były na pokazach kolekcji światowych projektantów, teraz znajdziesz je także w Bershka.

Neonowe kolory w kolekcji Pantone x Bershka

Pantone x BershkaPantone x Bershka mat. prasowe

Hiszpańska sieciówka razem z Instytutem Pantone, który odpowiada za prognozowanie kolorystycznych trendów, proponują fluorescencyjne ubrania, dzięki którym stworzysz odważny total look. W kolekcji znalazły się legginsy, asymetryczne topy, oversize'owe koszule i bluzy, spodnie cargo oraz buty i kolorowe akcesoria.

Pantone x BershkaPantone x Bershka mat. prasowe

Bershka proponuje budowanie sylwetki w oparciu o kontrasty. Zestawia obszerne koszulki z dopasowanymi bandażowymi topami, do tego krótkie legginsy i buty na platformie. Kolejna propozycja to asymetryczny top włożony do szerokich spodni cargo oraz oversize'owa bluza noszona do krótkich legginsów i wygodnych tenisówek. Bardziej męski styl uzyskać możeć wykorzystując nylonową wiatrówkę, koszulkę oraz bermudy. 

Pantone x BershkaPantone x Bershka mat. prasowe

W stylizacjach dla mężczyzn Bershka proponuje nylonowe kurtki oraz trzy fasony spodni: szerokie bermudy (idealne do koszuli w kratę), dopasowane szorty oraz szorty sportowe, świetne do luźnych bluz i koszulek. 

Więcej o: