Oscary 2019: Frances McDormand wystąpiła na gali w klapkach Birkenstock

Frances McDormand zaskoczyła wszystkich stylizacją przygotowaną na Oscary 2019. I nie mówimy tu o pięknej sukience domu mody Valentino. Aktorka założyła na czerwony dywan... klapki Birkenstock!

Oscary 2019. Frances McDormand w klapkach Birkenstock

Frances McDormand, która w zeszłym roku triumfowała jako najlepsza aktorka za rolę w "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" znana jest z oryginalnego podejścia do mody. Aktorka ma duże poczucie humoru i dystans do siebie, co pokazuje i w stylizacjach i w udzielanych wywiadach. Podczas gali rozdania Oscarów 2019, Frances McDormand wręczała statuetkę Olivii Colman ubrana w suknię Valentino z kolekcji "haute couture" i żółte klapki. Aktorka miała na nogach popularne Birkenstocki, które uchodzą za klasyk stylu "ugly-cool", czyli brzydkiego, ale kultowego.

 

W Birkenstockach na galę rozgania Oscarów. Zaskakująca stylizacja Frances McDormand

Oscarowe klapki Birkenstock to nie był jednak zwyczajny model. Aktorka wybrała buty z limitowanej linii stworzonej przez Birkenstock we współpracy z domem mody Valentino. Całość (łącznie z suknią) tworzyło więc spójny "look", przygotowany dla gwiazdy przez samego dyrektora kreatywnego - Pierpaolo Picciolo.

Od zawsze śledziłam modę i miałam sekretne marzenie, by znaleźć sposób na wyrażenie dla niej swojego uznania. Kiedy otrzymałam szansę, by podzielić się moim entuzjazmem i doświadczeniem we współpracy z konkretnym produktem, odpowiedź była tylko jedna: Birkenstock Arizona. Nosiłam te sandały przez większość mojego dorosłego życia. Ukształtowały mnie fizycznie i mentalnie. Wszystko, czego pragnęłam to posiadać model w moim ulubionym kolorze: jaskrawożółtym. A teraz on istnieje!

- tłumaczyła Frances McDormand w wypowiedzi dla Vogue Italia. Klapki z limitowanej kolekcji Birkenstock x Valentino kosztują 340 euro i dostępne są w wybranych sklepach na całym świecie oraz online na oficjalnej stronie niemieckiej firmy, ale narazie tylko w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym.

Birkenstock x Valentino model ArizonaBirkenstock x Valentino model Arizona Mat. prasowe

Więcej o:
Copyright © Agora SA