Małgorzata Rozenek w białych cygaretkach ZARA zachwyciła fanki

Małgorzata Rozenek ostatnio wyjątkowo polubiła ubrania hiszpańskiej marki ZARA. Białe cygaretki to kolejna rzecz, którą Rozenek chwali się na Instagramie.

Małgorzata Rozenek doskonale orientuje się w najgorętszych trendach sezonu. W ostatniej opublikowanej na Instagramie stylizacji, Rozenek pozuje w najmodniejszych kolorach nadchodzącego sezonu. Elegancki beż i karmel to według wielu projektantów wiodąca barwa wiosny 2019. Tym razem jednak fanki Rozenek zwróciły uwagę na proste, białe spodnie ZARA.

Małgorzata Rozenek w białych spodniach ZARA

Dopasowane, sięgające przed kostkę cygaretki to klasyka stylu i jeden z tych elementów odzieży, które warto mieć w swojej szafie. Białe spodnie Małgorzaty Rozenek bardzo spodobały się na Instagramie. Okazuje się, że to model z najnowszej kolekcji ZARA, który kosztuje 139 zł. Cygaretki dostępne są także w kolorze butelkowej zieleni, ale to właśnie biel, zaraz obok beżu, będą najmodniejszych kolorami wiosennego sezonu. To kolejne ubrania z nowej kolekcji ZARA. Jakiś czas temu Rozenek pojawiła się na premierze spektaklu w eleganckim, żółtym garniturze ZARA, który stał się hitem Instagrama.

Więcej o: