Zara stworzyła kolekcję dla kobiet w ciąży

Zara po raz kolejny wprowadza do swojej ofertę kolekcję dla przyszłych mam. Ciążowe ubrania można kupić na stronie internetowej marki. Linię cechuje prostota fasonów i modna, odważna kolorystyka.

Zara od lat jest jedną z najpopularniejszych (jeśli nie najpopularniejszą) sieciówką na świecie. Hiszpańska marka trzyma rękę na modowym pulsie i błyskawicznie reaguje na nowo pojawiające się trendy. Ubrania i dodatki inspirowane kolekcjami luksusowych domów mody, w sklepach Zara można kupić dosłownie kilka dni po tym, jak zostały zaprezentowane na wybiegu. Sieciówka regularnie mierzy się z zarzutami odtwórczego podejścia do mody, ale mimo to liczba jej klientów nie maleje.

Garnitur z kolekcji Zara MumGarnitur z kolekcji Zara Mum mat. prasowe

Trzeba przyznać, że asortyment marki jest bardzo szeroki. Przedstawiciele sieciówki dbają o to, żeby klientki Zary mogły zrobić zakupy w swoim ulubionym sklepie, bez względu na to, na jakim etapie życia aktualnie się znajdują. W tym sezonie po raz kolejny w ofercie pojawiły się np. ubrania i dodatki ciążowe. Kolekcję dla przyszłych mam bez problemu znajdziemy rozwijając zakładkę Cornershops.

Kolekcja Zara MumKolekcja Zara Mum Mat. prasowe

Linia Zara Mum to stylowe propozycje, które sprawdzą się na każdym etapie ciąży. Nie brakuje ciepłych dzianinowych sukienek, koszul, bluz i swetrów, które dopasują się do szybko zmieniającej się sylwetki. W ofercie są także kurtki, płaszcze, a nawet garnitury z wygodnym miejscem na brzuszek. O ile fasony są raczej klasyczne, to uwagę zwraca kolorystyka - w ciążowej kolekcji hiszpańskiej marki nie brakuje czerwieni, zieleni, fioletów czy żółci. 

Więcej o: