Moda 2019: Paprocki & Brzozowski x Ochnik: jubileuszowa kolekcja

Marka Ochnik świętuje 30-lecie i do współpracy ponownie zaprasza duet projektantów Paprocki & Brzozowski. Wspólna kolekcja uznanej marki odzieżowej oraz projektantów ubierających gwiazdy będzie jednym z wydarzeń mody 2019 roku.

Wśród wiosennych nowości, które już w krótce pojawią się w ofercie marki Ochnik, pojawi się zwiastun specjalnej kolekcji stworzonej we współpracy z duetem projektantów Paprocki & Brzozowski. 

Jubileuszowa kolekcja Paprocki & Brzozowski x Ochnik 

Kolekcja Paprocki & Brzozowski dla marki Ochnik z 2008 rokuKolekcja Paprocki & Brzozowski dla marki Ochnik z 2008 roku mat. prasowe

Wśród wiosennych propozycji Ochnik pojawi się kilka elementów jubileuszowej kolekcji, której premierę zaplanowano jesienią. Będzie to model casualowej torebki, wykonanej w czterech modnych kolorach, w skórze naturalnej oraz sztucznej, a także zestaw biało -czarnych walizek. 

Pierwszym projektem Paprocki & Brzozowski dla marki Ochnik była limitowana kolekcja skórzanej odzieży oraz torebek, która trafiła do sprzedaży w 2008 roku. Inspirowana nowoczesną i minimalistyczną architekturą linia spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów marki. 

W 2009 roku Ochnik zaprosił do współpracy inną polską projektantkę -  Violę Śpiechowicz. W limitowanej kolekcji uwagę zwracały przede wszystkim torebki nawiązujące wyglądem do instrumentów muzycznych. 

Więcej o: