Meghan Markle wyznacza nowy trend w stylizacji brwi. Inspiracją jest Audrey Hepburn

Odkąd Meghan Markle oficjalnie stała się częścią rodziny królewskiej, każdy jej ruch (albo ruch jej stylistów) śledzony jest na całym świecie. Meghan wyznacza trendy nie tylko w kwestii ubrań. Fanki żony Harry'ego naśladują też fryzury i makijaż księżnej. Najnowsze informacje dotyczą za to jej...brwi!

Meghan Markle wyznacza nowy trend w stylizacji brwi

Meghan Markle wie, jak sprawić, by ciągle o niej mówiono. Notoryczne łamanie protokołu to nie wszystko. Księżna znacznie różni się stylem od Kate Middleton. O ile żona Williama reprezentuje klasyczny, brytyjski styl i względną skromność, tak Meghan przebiera w luksusowych ubraniach od projektantów i ulubionych dodatkach "it-girls". Cały świat przygląda się stylizacjom świeżo upieczonej księżnej, ale liczą się nie tylko ubrania. Jakiś czas temu mówiło się o modzie na nos a' la Meghan (ponoć zwiększyła się liczba zapytań o taki kształt w gabinetach chirurgii plastycznej), czy pozornie niedbałej fryzurze.

Najnowsze wieści dotyczą natomiast brwi Meghan Markle. Ich sekret zdradziła Sherille Riley, założycielka salonu kosmetycznego Nails & Brows Mayfair w Londynie, który już od 2016 roku obsługuje księżną. W ofercie salonu, ten kształt brwi widnieje pod nazwą "The Audrey Brow", ponieważ inspirowany jest słynną aktorką - Audrey Hepburn.

"The Audrey brow", czyli najmodniejszy kształt brwi na ten sezon 

Choć w naszej ocenie podobieństwo nie jest aż tak oczywiste, ekspertka nie ma wątpliwości. Brwi Meghan Markle mają taki sam kształt jak brwi Audrey i to on jest aktualnie najmodniejszy. W wypowiedzi dla włoskiego "Vogue'a", Sherille Riley mówi:

Ten styl inspirowany Audrey Hepburn jest nowoczesny i stanowi "must-have" współczesnej kobiety. Tak wyregulowane brwi "unoszą" twarz, dając efekt naturalnego wyglądu bez wysiłku. 

"The Audrey brow" to prosty kształt, wyraźnie uniesiony w kąciku i zwężający się ku końcowi. Taka forma optycznie powiększa oczy i nadaje twarzy wyraźniejszego wyglądu. W ulubionym salonie księżnej usługa regulacji brwi kosztuje 50 funtów. W Polsce wystarczy niecałe 50 złotych.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Edith Head - Oscarowa kostiumografka