Walentynki 2019. Pięć sukienek idealnych na romantyczną kolację

Walentynki 2019 - jak się ubrać na randkę z ukochanym? Sukienka to zawsze dobry wybór, dlatego przygotowaliśmy konkretne propozycje z polskich sklepów. Zobacz nasze zestawienie "Top 5"!

Walentynki 2019. Sukienka na romantyczną kolację

Walentynki, czyli święto zakochanych obchodzimy 14 lutego. W tym roku wypadają w czwartek. Jak wiadomo, czwartek to mały piątek, dlatego można zaszaleć zarówno z późną kolacją, jak i bardziej uroczystym strojem. Tradycyjnym wyborem na walentynki jest sukienka. Choć przewidywalna, nic w tym złego. Na romantyczne spotkanie lepiej nie eksperymentować ze strojem, szczególnie jeśli to pierwsza randka. Postaw na klasyczne fasony, w których wiesz, że na pewno wyglądasz dobrze. Nie przesadzaj też z długością mini i wysokością szpilek! W walentynki powinnaś czuć się seksownie i pewnie, a zbyt wysokie obcasy albo niekomfortowa sukienka mogą zaburzyć równowagę.

Jak się ubrać na walentynki? Najlepsze sukienki [WYBÓR REDAKCJI] 

Walentynki 2019 zapowiadają się niezwykle stylowo! W sklepach znaleźliśmy mnóstwo ciekawych propozycji. Aby ułatwić wam zadanie, przesialiśmy wszystkie przez nasze redakcyjne sito, wybierając tylko pięć najlepszych, dostępnych w sklepach internetowych. Oto nasz wybór "Top 5". 

Czerwona sukienka Zara, 139 złotych

Sukienka Zara na walentynkiSukienka Zara na walentynki www.zara.com

Sukienka koronkowa Reserved, 199,99 złotych

Sukienka Reserved na walentynkiSukienka Reserved na walentynki www.reserved.pl

Sukienka Na-kd "Flirty Short", 121,77 złotych

Sukienka Na-kd na walentynkiSukienka Na-kd na walentynki www.na-kd.com

Sukienka Fadd / Showroom.pl, 279,20 złotych

Sukienka Fadd / Showroom na walentynkiSukienka Fadd / Showroom na walentynki www.showroom.pl

Sukienka Uterque, 715 złotych

Sukienka Uterque na walentynkiSukienka Uterque na walentynki www.uterque.com

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Sekret torebki od Louis Vuitton - jej przeznaczenie miało być inne!

Więcej o: