Powstanie film dokumentalny o Chiarze Ferragni. Czego nie wiemy jeszcze o słynnej influencerce?

Chiara Ferragni znowu na tapecie. Włoska blogerka będzie bohaterką filmu dokumentalnego, którego premiera przewidziana jest na jesień 2019 roku. Przeczytaj, co jeszcze wiemy na temat nowej produkcji.

Chiara Ferragni - co pokaże film dokumentalny?

Chiara Ferragni rusza z nowym projektem. Chodzi o film dokumentalny, który opowie o roli włoskiej influencerki jako jednej z głównych bohaterek rewolucji technologicznej i przemian społeczno-kulturalnych, które były jej konsekwencją. Dokument pokaże również wszystko, czego nie wiemy jeszcze o historii Chiary Ferragni, jej życiu i codziennej pracy. Realizację dokumentu rozpoczęto tuż przed jej ślubem z włoskim raperem Fedezem, a więc to wydarzenie na pewno pojawi się w filmie. Kamera śledziła potem młodą parę w ich tournée po "fashion weekach" i towarzyszących im ekskluzywnych imprezach. Zobaczymy również jak mieszka Chiara Ferragni w Mediolanie i jak wygląda jej dom rodzinny w Cremonie.

W filmie dokumentalnym o Chiarze Ferragni zostaną też zawarte wypowiedzi osób, które zetknęły się z blogerką na różnych etapach jej życia, a także eksperci od mediów i socjologii. Wywiadów udzielili m.in. nauczyciele i profesorowie uniwersyteccy, ale także znane osobistości z branży mody: Jeremy Scott (Moschino), Maria Grazia Chiuri (Dior), Diane von Furstenberg (belgijska projektantka), Francesco Vezzoli (włoski artysta i filmowiec). Premierę przewidziano na jesień 2019. Najpierw film ukaże się w kinach, a potem w pozostałych mediach.  

Dokument o Chiarze Ferragni, czyli "włoska robota" 

Dokument o Chiarze Ferragni reżyseruje Elisa Amoruso. Urodzona w Rzymie scenarzystka i reżyserka uważana jest za wschodzącą gwiazdę włoskiej kinematografii. W roli reżyserki debiutowała w 2013 roku dokumentem "Fuoristrada" ("Off Road"). Produkcją zajmuje się firma Memo Films, która ma na swoim koncie m.in. film "Suspiria" rywalizujący o Złotego Lwa w kategorii "najlepszy film" podczas ostatniego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Chiara Ferragni - tylko talent, czy prawdziwa businesswoman?  

Rok 2018 włoska gwiazda może zaliczyć do bardzo udanych. Oprócz tego, że urodziła syna, intensywnie rozwijała również swoją pozycję jako prawdziwej businesswoman, trafiając na okładki magazynów biznesowych, a nie modowych. Financial Times umieścił ją na siódmym miejscu w światowym rankingu influencerów. Ferragni otworzyła nowy sklep w Paryżu, była twarzą Intimissimi, Lancome i Pomellato. 

Zbliżają się również organizowane przez blogerkę i jej makijażystę warsztaty "Beauty Bites". Wydarzenie odbędzie się 9 i 10 lutego w Mediolanie. Bilety w cenach od 350 do 650 euro już się wyprzedały.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Sekret torebki od Louis Vuitton - jej przeznaczenie miało być inne!

Więcej o: