Maja Sablewska radykalnie zmieniła kolor włosów. "Powrót do natury"

Maję Sablewską poznaliśmy jako managerkę gwiazd, takich jak Doda, Marina Łuczenko czy Edyta Górniak. Obecnie jej popularność wciąż rośnie za sprawą autorskich programów telewizyjnych, a Maja Sablewska stała się specjalistką od wizerunku. Stylistka lubi eksperymentować również ze swoim wyglądem - właśnie zmieniła kolor włosów.

Maja Sablewska to dla wielu osób niekwestionowana ikona stylu i wyrocznia mody. Od lat ubiera Polki, a co za tym idzie - odmienia ich życie i przywraca pewność siebie. Prowadzi również wiele telewizyjnych programów o modzie. Maja Sablewska poinformowała właśnie swoich fanów, że tym razem to ona przeszła metamorfozę. Gwiazda, która lubi eksperymentować z wyglądem i od lat była wierna włosom w kolorze blond teraz znowu jest brunetką! Na swój Instagram wrzuciła zdjęcie w dużych przeciwsłonecznych okularach na tle pięknego widoku, które okrasiła komentarzem:

Wracam do natury

Maja Sablewska zmieniła kolor włosów

Zdjęcie Sablewskiej w nowym kolorze włosów zachwyciło fanki. Nie szczędziły stylistce pozytywnych komentarzy na temat jej urody:

Bardzo dobra decyzja. Ja już ją dawno podjęłam i nie żałuję.
Pięknie! Młodziej! Nareszcie!

Co sądzicie o nowym wyglądzie gwiazdy? My jesteśmy na "tak"!

Więcej o: