Buty męskie sportowe znanych i dobrych marek - moc technologii i modny design

AS
30.12.2019 09:41
buty sportowe męskie

buty sportowe męskie (fot. shutterstock.com)

Buty męskie sportowe to must have aktywnych mężczyzn, ale także tych, którzy po prostu lubią sportowy styl na co dzień. Obuwie sportowe znanych marek to świetne wykonanie, zastosowanie wielu technologii i modny design.

Buty sportowe męskie Nike

Buty męskie sportowe NikeButy męskie sportowe Nike fot. materiały partnera

Nike to marka uwielbiana zarówno przez amatorów sportowych jak i profesjonalistów z najwyższej półki. Buty sportowe męskie Nike to gwarancja wysokiej jakości i dobrego designu. Zastosowanie wielu technologii czyni te buty świetnie dopasowanymi do różnych potrzeb. Mężczyzna może je wybrać zarówno na co dzień, jak i na trening na siłowni. W ofercie znajdziemy między innymi kultowe Nike Air Maxy, które są niezwykle wygodne, dzięki specjalnej technologii. W ich podeszwie znajduje się poduszka gazowa ze sprzężonym powietrzem, która ma funkcję amortyzacyjną. Te modele łatwo rozpoznać, bo charakteryzują się przezroczystym elementem w tylnej części. Ponadto ta nowoczesna technologia chroni mięśnie i stawy. Są doskonałe do biegania, ale wiele osób zakłada je także na co dzień.

Buty sportowe męskie Adidas

Buty sportowe męskie AdidasButy sportowe męskie Adidas fot. materiały partnera

Inna znana marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać to Adidas. Tak samo jak Nike, marka stawia na świetną jakość i wdrażanie specjalnych technologii. Buty sportowe męskie Adidas to dostosowane obuwia do wielu dyscyplin sportowych. Znajdą tu coś dla siebie m.in. miłośnicy biegania, bywalcy siłowni, jak i Ci którzy szukają czegoś do chodzenia w wodzie. Osoby lubiące biegać mogą znaleźć tu zarówno buty do biegania w parku jak i takie dostosowane do trudniejszych rodzajów podłoża. Te ostatnie to m.in. model Adidas Ultraboost All Terrain w którym znajdziemy aż 7 różnych technologii! Charakteryzują się cholewką z wysokim kołnierzem, a podeszwa jest dostosowana do mokrych i śliskich powierzchni. 

Buty sportowe męskie Puma

Buty sportowe męskie PumaButy sportowe męskie Puma fot. Sport-shop.pl

Do tej wielkiej trójki marek sportowych zalicza się również Puma. Marka w wielu modelach butów sportowych postawiła na idealne dostosowanie do różnych rodzajów stopy. Osiągnięto to dzięki specjalnemu systemowi sznurowania Net Fit, który pozwala na sznurowanie w zależności od rodzaju stopy. W ofercie jest obuwie do różnych dyscyplin, ale wyróżnia się szczególnie duży wybór butów do piłki nożnej. Miłośnicy tego sportu znajdą tu zarówno halówki, jak i korki do grania na murawie. Buty sportowe męskie Puma to specjalne obuwie dla osób o różnych stopniach zaawansowania w danym sporcie, od osób zupełnie początkujących, średnio zaawansowanych, półprofesjonalistów jak i dla profesjonalistów. 

Czerwone buty sportowe męskie

Czerwone buty sportowe męskieCzerwone buty sportowe męskie fot. sport-shop.pl, tanisport.pl

Mężczyźni bardzo często stawiają na klasyczne, ciemne kolory na ubraniach i nie lubią eksperymentować. Inaczej jest w przypadku butów sportowych. Tutaj wybór kolorystyczny jest naprawdę duży i nie ogranicza się tylko do czerni, granatu i szarości. Często znaleźć można oryginalne buty sportowe na których są różne połączenia kolorystyczne. Niezwykle stylowe i chętnie wybierane są również czerwone buty sportowe męskie. Świetnie potrafią urozmaicić stylizację i dodają ciekawego charakteru.

Buty sportowe męskie bez sznurówek

Buty sportowe męskie bez sznurówekButy sportowe męskie bez sznurówek fot, sport-shop; materiały partnera

Klasyczne obuwie sportowe jest zawiązywane na sznurówki, ale w ofertach marek znajdziemy także buty sportowe męskie bez sznurówek. Najczęściej są to wkładane buty do chodzenia w wodzie dla miłośników sportów wodnych. W ofercie marki Nike znaleźć można również buty, które wyglądają jak bez sznurówek, ale tak naprawdę są one po prostu innego typu albo są ukryte. Przykładowymi są zastosowane w halówkach tzw. Ghost Lace (sznurówka duch), które są schowane pod cholewką.