Multisportowy zegarek z GPS Suunto 5 - idealny model dla aktywnych mężczyzn

Ola Falkowska
19.06.2019 16:15
Zegarek dla aktywnych

Zegarek dla aktywnych (Shutterstock)

Multisportowy zegarek sprawdzi się nie tylko w czasie treningów, ale i rekreacyjnych wycieczek. Dzięki niemu będziesz mieć możliwość przeanalizowania przebiegu swojej aktywności, a wbudowany GPS poinformuje cię o lokalizacji.

Zegarek multisportowy z GPS - trwały i wytrzymały

Zegarki SuuntoZegarki Suunto Fot. Materiały promocyjne Partnera

Przy wyborze zegarka sportowego zwróć szczególną uwagę na wytrzymałość baterii oraz trwałość i uniwersalność danego produktu. Najlepsze modele sportowych zegarków wyróżniają się pojemną baterią, która wytrzyma więcej niż dobę. Dzięki inteligentnym trybom baterii w Multisportowym zegarku Suunto 5 użytkownik ma możliwość wydłużenia czasu pracy produktu. Ponadto ten model wysyła przypomnienia o ładowaniu na długo przed rozpoczęciem kolejnego treningu. Pamiętaj, że w czasie aktywności fizycznej, zegarek będzie narażony na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Często zdarza się tak, że biegamy w deszczu czy śniegu lub doskwiera upał, dlatego zwróć uwagę na jakość materiałów, które zostały użyte przy produkcji zegarka. 

Zegarek multisportowy z GPS - spersonalizowane porady

Istotna jest również uniwersalność zegarka - warto zainwestować w taki model, który będzie nam towarzyszył zarówno w czasie biegania, jazdy na rowerze, pływania, jak i wyjścia do klubu fitness. Przy kupnie zwróć uwagę na możliwość pomiaru tętna w czasie treningów (zazwyczaj pomiar nadgarstkowy).  Brakuje ci systematyczności i potrzebujesz motywacji? Wybierz model, który dostosuje szkoleniowe porady do poziomu sprawności oraz wyznaczonych celów. Zegarek Suunto 5 monitoruje twoją aktywność 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jest jak trener - śledzi postępy. Powiadamia, gdy musisz odpocząć i zregenerować siły po zbyt intensywnym treningu. Motywuje cię do ćwiczeń, jeśli przerwa w treningach trwa zbyt długo. Wybierz idealny model dla siebie!

Więcej o: