W takim wydaniu jej jeszcze nie znaliśmy! Beyonce olśniewa stylem promując nowy album

Paula Jarosz
22.06.2022 12:54
Beyonce na okładce Vogue British

Beyonce na okładce Vogue British (fot. Instagram)

Beyonce zaskoczyła wszystkich i przygotowała niemałą niespodziankę dla swoich fanów. Nie zabrakło w niej modowych uniesień i odważnych zestawień.

Beyonce zaskoczyła fanów

 

Beyonce, która jest jedną z najczęściej nagradzanych artystek na świecie, zdecydowanie wie jak podgrzać atmosferę. Ostatnio w sieci zawrzało, kiedy usunęła ze swoich Social Media zdjęcia profilowe, a w tabloidach i internecie  od razu pojawiły się plotki o nowym albumie. Dziś wiemy już, że możemy spodziewać się nowej muzyki od "królowej popu", a krążek Renaissance będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku. To połączenie elektroniki z popem i muzyką house lat 90. Płytę zapowiada utwór "Break my soul", którego możemy już posłuchać w internecie.

 

Nowa muzyka, nowy image

Beyonce już kilkukrotnie udowodniła nam, że muzyka, którą tworzy to coś więcej niż tylko jej praca. To cała przemiana, która zachodzi nie tylko w jej wnętrzu, lecz również w zewnętrznym wyglądzie. Piosenkarka wraz z kolejnymi albumami zdaje się dojrzewać emocjonalnie, a jej styl nabiera coraz większego charakteru. Wieść o albumie została poprzedzona sesją okładkową dla brytyjskiego Vogue, do której współtworzenia zostali zaproszeni najlepsi twórcy. Beyonce oddała się w ręce stylistów Edward'a Enninful'a oraz Marni Senofonte, a za aparatem stanął Rafael Pavarotti, znany ze swojego zamiłowania do ekspresyjnych kadrów.

 

Sesja dla Vogue

Nowa sesja dla brytyjskiego Vogue to przedsmak tego co artystka przygotowała dla nas, nie tylko muzycznie, ale również modowo. Patrząc na zdjęcia z okładkowej sesji, od razu da się zauważyć, że Beyonce zaczęła podchodzić do swojego stylu z większą odwagą i pewnością siebie. Jak powiedziała na łamach magazynu, chciała ukazać siebie taką jaką jej jeszcze nie znamy. Bawiła się modą, zakładając na siebie wysadzany kryształkami Swarovskiego kostium Haute Couture od Schiaparelli, jedwabny gorset i tren oraz legginsy z cekinami od Harris'a Reed'a, oraz (w końcu!) zrobioną przez Piotrka Panszczyka (który jest współzałożycielem brandu Area) olśniewającą suknię z czarnego materiału. Sesja odbywała się pod hasłem "błyszczący retro-futuryzm" i tak też Beyonce zdaje się widzieć siebie w tym momencie. Łączy to co klasyczne z nowymi  i świeżymi pomysłami, które zdają się być dla niej nowym początkiem.

 
Więcej o: