Stylizacje dzieci gwiazd

Paulina Kruszewska-Zelman
10.07.2016 15:30
Dzieci gwiazd

Dzieci gwiazd (kolaż)

Dzieci gwiazd swoimi stylizacjami niejednokrotnie przebijają sławne mamy. Zobaczcie, jak wyglądają córeczki Anny Wendzikowskiej, Nataszy Urbańskiej i Doroty Gardias!

Córeczka Anny Wendzikowskiej

Córeczka celebrytki od pierwszych dni swojego życia zachwyca fanów ślicznymi ubrankami. W dniu pierwszych urodzin mama zaprezentowała ją w słodkiej tiulowej spódnicy. Na co dzień mała fashionistka nosi wygodniejsze ubranka. Szerokie spodenki, sportowe buciki i bluza z nadrukami - w tym stroju można komfortowo poznawać świat.

Dzieci gwiazdDzieci gwiazd Córka Anny Wendzikowskiej (Instagram.com/aniawendzikowska/) Córka Anny Wendzikowskiej (Instagram.com/aniawendzikowska/)

Dziecko Doroty Gardias

Córka Doroty Gardias, podobnie jak jej mama, stawia na sukienki. W tym wypadku dziewczynka ma na sobie rozkloszowaną szarą sukienkę z krótkim rękawkiem. Mała dama!

Dzieci gwiazdDzieci gwiazd Córka Doroty Gardias (Instagram.com/dorotagardias/) Córka Doroty Gardias (Instagram.com/dorotagardias/)

Mała kopia Nataszy Urbańskiej

Chyba każda dziewczynka chciałaby być jak jej mama. Wygląda na to, że córka Nataszy Urbańskiej również. Spójrzcie na ich stylizacje! Obie wyglądają świetnie.

Natasza Urbańska z córkąNatasza Urbańska z córką Natasza Urbańska z córką (KAPIF.pl) Natasza Urbańska z córką (KAPIF.pl)

Zajrzyjcie do naszego sklepu i zobaczcie więcej ubranek dla dzieci .

Więcej o: