W hołdzie kobiecości: Puma wypuszcza nowe, różowe Suede Bow

Joanna Szczurek
10.05.2018 14:35
Puma Suede Bow

Puma Suede Bow (materiały prasowe)

W nowym sezonie Puma wypuszcza nowy model butów, który ma być idealnym dopełnieniem letnich stylizacji. Jesteśmy pewne, że buty Puma z kokardą podbiją serca wszystkich fashionistek. Puma Suede Bow to wyjątkowo kobiecy projekt, który urzeka swoim wdziękiem.

buty puma z kokardąbuty puma z kokardą Instagram/ @puma

Buty Puma z kokardą

Nowy model butów Puma to połączenie klasycznych Puma Suede z umieszczoną z tyłu oversize'ową, satynową kokardą. Buty Puma z kokardą to jedne z najbardziej pożądanych butów sportowych na świecie. Uwielbiają je nie tylko miłośniczki stylu casualowego. Jeżeli na co dzień wybierasz bardziej eleganckie zestawy, Puma Suede Bow to model dla ciebie! Są bardzo kobiece i dzięki swojemu dziewczęcemu charakterowi będą pasować nie tylko do spodni, ale też do spódnic i sukienek

Puma Suede Bow: puma z kokardkami

Wraz z wypuszczeniem na rynek nowego modelu butów Suede Bow, Puma kontynuuje kampanię „Do You”, która ma motywować i inspirować kobiety na całym świecie. Jednym z jej punktów było spotkanie gwiazdy kampanii, Cary Delevingne, z influercerkami z całego świata. Pojawiła się tam Polka, Karolina Gilon. 

Spotkanie odbyło się w Wenecji, gdzie influencerki miały możliwość wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat świata mody z top modelką Carą Delevingne. 

Cara DelevingneCara Delevingne materiały prasowe

Więcej o: