Kalifornijska wiosna w The Odder Side - wyjątkowa kampania i ubrania, które chce się nosić

Kasia Żechowicz
12.03.2018 16:00
The Odder Side

The Odder Side (Mat. prasowe)

W tym sezonie The Odder Side zabiera nas do słonecznej Kaliforni, gdzie odnajduje ideał "coolness". Zdjęcia do kampanii wykonano w słynnym domu PAD90210, a ubrania nawiązują do spontanicznego stylu życia na Zachodnim Wybrzeżu.

The Odder Side wiosna-lato 2018The Odder Side wiosna-lato 2018 Mat. prasowe

Tegoroczna kampania The Odder Side na wiosnę i lato to spełnienie marzeń Justyny i Brygidy, które zawsze chciały przenieść klimat Kalifornii do swoich własnych kreacji.  Niepowtarzalne światło, palmy w miejskim otoczeniu oraz wyjątkowość miasta, w którym każdy może poczuć się jak u siebie przekonały je, że to właśnie Los Angeles w Kaliforni stanie się punktem centralnym najnowszej kolekcji.

The Odder Side wiosna - lato 2018The Odder Side wiosna - lato 2018 Mat. prasowe

Muzą projektantek i bohaterką sesji zdjęciowej była Erika Angel - młoda gwiazda mediów społecznościowych, która w oczach The Odder Side jest uosobieniem kalifornijskiej "cool girl". Erika jest naturalna, sensualna i inspirująca. Mimo że spędza przed lustrem nie więcej niż 3 minuty, zawsze wygląda pięknie i jest pewna swoich atutów. Zdjęcia wykonano w słynnym PAD90210 - zabytkowym budynku zlokalizowanym w Beverly Hills, gdzie odbywały się sesje Victorii Beckham, Evy Mendes, Zayna Malika, kręcono tam także klip Seleny Gomez. Charakterystyczny okrągły dom powstał w 1949 roku i do dziś jest symbolem kalifornijskiego stylu.

The Odder Side wiosna-lato 2018The Odder Side wiosna-lato 2018 Mat. prasowe

W linii na wiosnę i lato znalazło się aż 40 różnych elementów - jest to jak do tej pory największa kolekcja marki. The Odder Side pozostaje wierne dekoltom na plecach i luźnym sukienkom. Nowością są kwiaty, które w tym sezonie zdobią wiązaną spódnicę i koszulę. Krótkie topy nawiązują do "streetowego" stylu lokalnej młodzieży. Najbardziej zachwyca bakłażanowa sukienka z podkreśloną talią wykonana z supermiękkiego materiału, któremu nie można się oprzeć! Tej wiosny projektantki eksperymentują również z lnem, z którego uszyte zostały proste sukienki i kimona. Ulubionym elementem bohaterki sesji, Eriki, jest top Tulum z szerokimi ramiączkami krzyżującymi się na plecach. Na zdjęciach modelka ma go na sobie w zestawie z kwiecistą spódnicą.

The Odder Side wiosna - lato 2018The Odder Side wiosna - lato 2018 Mat. prasowe


    

Więcej o: