Heidi Klum dla LIDL: zobacz, co znajdziesz w kolekcji

Premiera kolekcji "Esmara by Heidi Klum: Heidi & The City" dopiero 18 września, ale my już wiemy, jakie ubrania i dodatki pojawią się w sklepach sieci LIDL. Zobacz, na co warto będzie się skusić!

Esmara by Heidi KlumEsmara by Heidi Klum Esmara by Heidi Klum Esmara by Heidi Klum

"Heidi & The City" to nazwa pierwszej odsłony kolekcji przygotowanej przez światowej sławy modelkę Heidi Klum specjalnie dla sieci Lidl. Kolekcja będzie miała swoją premierę 7 września br. podczas New York Fashion Week. Dla marki Lidl będzie to debiut na międzynarodowym, modowym evencie. Sprzedaż ubrań z kolekcji "Esmara by Heidi Klum" rozpocznie się 18 września br. we wszystkich sklepach Lidl.

LIDLLIDL Heidi Klum dla LIDL Heidi Klum dla LIDL

"Lidl nie miał do tej pory tak silnego połączenia z modą. Wraz z Heidi Klum, która jest źródłem inspiracji i jednocześnie uznaną projektantką, pragniemy to zmienić. #LETSWOW oznacza zabawę modą, która zaskakuje, tak samo jak Lidl w świecie mody" - podkreśla Piotr Rogowski, członek zarządu Lidl Polska.

Miejscem prezentacji kolekcji jest Nowy Jork - metropolia, w której rodzą się modowe trendy. To także ulubione miasto Heidi Klum, które zainspirowało ją do stworzenia kolekcji "Esmara by Heidi Klum: Heidi & The City". W kolekcji znajdziecie między innymi blezer w panterkę, delikatne topy, modne bomberki, dopasowane jeansy, subtelną koronkę, rockową skórę - wszystko to utrzymane w dominujących kolorach: jaskrawoniebieskim i o barwie koniaku. Ceny - od 25 zł do 200 zł.

LIDLLIDL Heidi Klum dla LIDL Heidi Klum dla LIDL

Kolekcja "Esmara by Heidi Klum: Heidi & The City" trafi do sprzedaży 18 września. Będzie ona dostępna w ponad 600 sklepach Lidl w Polsce. Kolekcja obejmuje nie tylko ubrania (w rozmiarach od 34 do 44), ale także akcesoria i buty (dostępne w rozmiarach od 36 do 41).

LIDLLIDL Heidi Klum dla LIDL Heidi Klum dla LIDL

Zobacz wideo