Buty sportowe w stylizacjach do pracy

Obuwie sportowe postrzegane jest zazwyczaj jako mało elegancki element garderoby. To błąd! Pokazujemy w jaki sposób połączyć strój służbowy z butami sportowymi.

Współcześnie w biurach odchodzi się od sztywnego dress codu określającego odpowiedni ubiór służbowy. Kobiety coraz częściej rezygnują ze szpilek i eleganckich garsonek na rzecz jeansów i zdecydowanie bardziej wygodnych butów sportowych. Mitem jest, że sneakersy nie nadają się do pracy, a trampki źle współgrają z sukienkami. Poniżej przedstawiamy stylizacje, które łączą klasyczny biurowy outfit z praktycznymi butami sportowymi.

Tenisówki w klasycznym zestawie

Czarne, dopasowane spodnie i elegancki, biały top świetnie sprawdzą się w połączeniu z tenisówkami. Klasyczny zestaw dopełni żakiet w szarym odcieniu idealnie komponujący się z neutralnym kolorem butów. Dodatkami dobrze współgrającymi z całością będą srebrny zegarek i skórzana torebka. Całość prezentuje się elegancko i trafia w klasyczny dress code większości biur.

Stylizacja z butami sportowymi / Materiały partneraStylizacja z butami sportowymi / Materiały partnera Stylizacja z butami sportowymi / Materiały partnera

Trampki i sukienka

Sukienki świetnie komponują się nie tylko z wysokimi szpilkami, ale także z butami sportowymi. W naszej stylizacji sukienkę w paski połączyliśmy z białymi trampkami. Eleganckim elementem tego zestawu jest luźna marynarka o prostym kroju, która wysmukla sylwetkę. Szyku dodaje prosta biżuteria i torebka w stonowanym kolorze.

Stylizacja z butami sportowymi / Materiały partneraStylizacja z butami sportowymi / Materiały partnera Stylizacja z butami sportowymi / Materiały partnera Stylizacja z butami sportowymi / Materiały partnera

Sneakersy w eleganckiej stylizacji

W tym zestawie klasyczne granatowe spodnie połączyliśmy z elegancką bluzką w wyrazistym kolorze i butami do biegania. Marynarka z krótszymi rękawami podkreśla służbowy charakter stroju. Dopasowana kolorystycznie torebka i delikatna biżuteria są świetnym dopełnieniem całej stylizacji.

Stylizacja z butami sportowymi / Materiały partneraStylizacja z butami sportowymi / Materiały partnera Stylizacja z butami sportowymi / Materiały partnera Stylizacja z butami sportowymi / Materiały partnera

Zobacz podobne modele butów sportowych:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.