Ozdoby i dekoracje na wesele

Każda kobieta pragnie, aby jej wesele było niepowtarzalne i zapadło gościom na długo w pamięci. Oprócz samej sali bardzo ważny jest również jej wystrój, dlatego specjalnie dla was, drogie panie, przygotowałyśmy przegląd najpiękniejszych ozdób i dekoracji na wesele.

Dekoracja stojącaDekoracja stojąca Materiały prasowe/www.instagram.com/weddilovepl/

Balony na wesele 

Niedawno do Polski znowu wróciła moda na balony, ale nie te zwykłe. Na urodziny często kupujemy swoim bliskim oraz znajomym złote balony z podaną liczbą lat, które kończą. Ten trend da się zaobserowować na Instagramie, gdzie jubilaci wrzucają zdjęcia z imprezy urodzinwej z takimi właśnie balonami. Skoro takie rzeczy wpisują się w obecne trendy, dlaczego nie wykorzystać ich również na swoim weselu? W naszym przeglądzie znajdziecie oryginalne balony, które zachwycą nie tylko was, ale w szczególności waszych gości. Balony są świetnym pomysłem zarówno na sali weselnej jak i na weselu w plenerze. Ten z napisem Wedding z pewnością znakomicie będzie wyglądał na żywo oraz na zdjęciach. 

Dekoracje wiszące 

Oprócz balonów ciekawym pomysłem mogą być również banery. Istnieje wiele możliwości. Urządzając wesele w plenerze można na drzewach rozwiesić strzałki z napisem Wedding kierujące wprost na wesele. Ciekawą propozycją są również lampy ledowe z tym właśnie napisem. W naszym przeglądzie znajdziecie również interesujące banery z napisami Just married, Love oraz Mr&Mrs. Świetnym pomysłem na ożywienie wnętrza są również kwiaty. W naszym przeglądzie znajdziecie puszki dekoracyjne, które idealnie nadają się do kwiatów. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA