Gotowe zestawy na rodzinne spotkania - zainspiruj się!

Czeka Cię ważne spotkanie z rodziną, a nie wiesz jak się ubrać? Nie ma najmniejszego problemu, stylizacje jakie przygotowałam, powinny ułatwić Ci wybór. Zainspiruj się nimi i połącz z własnymi pomysłami, a na pewno będziesz zadowolona.

Chyba każdej z nas zdarzyło się nie mieć pomysłu na zestaw przeznaczony na spotkanie rodzinne czy obiad w gronie najbliższych. Warto trochę wcześniej przejrzeć zasoby swojej szafy i przymierzyć kilka ubrań. Dzięki takiej zabawie we własną stylistkę będziesz mogła zawczasu zobaczyć, w czym wyglądasz świetnie, a co będziesz mogła oddać koleżance. Nie tylko opróżnisz garderobę z niepotrzebnych ubrań, ale również zobaczysz, jakie elementy do siebie pasują. Dzisiaj to ja przygotowałam dla Ciebie kilka zestawów przewidzianych odpowiednio do wieku. Zainspiruj się nimi.

Stylizacja 20+

Czerwona sukienka dodaje dziewczęcości całej stylizacji, dlatego ją tutaj umieściłam. Wysokie, lakierowane szpilki w czarnym kolorze będziesz mogła założyć na wiele okazji. Dlatego warto jest kupować ubrania uniwersalne i pasujące do wielu innych outfitów. Delikatny naszyjnik stał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ podkreśla lekkość sukienki.

czerwona sukienka, czarne szpilki, perfumyczerwona sukienka, czarne szpilki, perfumy czerwona sukienka, czarne szpilki, perfumy czerwona sukienka, czarne szpilki, perfumy

Stylizacja 30+

Dopasowany żakiet z metalicznym wzorem z boku to strzał w dziesiątkę. Założona pod niego luźna, biała koszula doda nonszalancji. Dobierz do tych elementów najmodniejszy hit sezonu, czyli spodnie z tweedu , a na pewno nie pożałujesz tego wyboru. Mała, pomarańczowa torebka doda trochę koloru stonowanej stylizacji.

pomarańczowa torebka, żakiet, biała koszulapomarańczowa torebka, żakiet, biała koszula pomarańczowa torebka, żakiet, biała koszula pomarańczowa torebka, żakiet, biała koszula

Stylizacja 40+

Szpilki w kolorze nude połączone z jasną sukienkę w duże grochy będą wyglądać bardzo elegancko i klasycznie. Biały żakiet będzie świetnym urozmaiceniem, kiedy inni będą ubrani w ciemne kolory. Całość bardzo ładnie zostaje podkreślona drobnymi dodatkami w postaci złotej bransoletki czy kolczyków.

biały żakiet, szpilki nude, złote kolczykibiały żakiet, szpilki nude, złote kolczyki biały żakiet, szpilki nude, złote kolczyki biały żakiet, szpilki nude, złote kolczyki

Koniecznie sprawdźcie inne propozycje ubrań na spotkania rodzinne w sklepie  AVANTI24

Więcej o:
Copyright © Agora SA