Mickey x Levi's! Nowa kolekcja dwóch amerykańskich ikon

Joanna Szczurek
18.10.2018 16:58
Z okazji 90. urodzin Myszki Mickey dwie prawdziwie amerykańskie marki połączyły siły i wspólnie stworzyły kolekcję ubrań. Znajdziemy tutaj zarówno ubrania damskie, jak i męskie. Mamy zdjęcia kolekcji, które pojawią się w sklepach już w listopadzie!

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Jeśli lubisz modę, tutaj możesz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

Co znajdziemy w nowej kolekcji Mickey x Levi’s?

MICKEY x LEVI'SMICKEY x LEVI'S materiały prasowe

W kolekcji Mickey x Levi's znajdziemy przede wszystkim koszulki i bluzy z wizerunkiem Myszki Mickey. Grafiki zostały ściągnięte z archiwum Disneya w Anaheim, w Kalifornii. Głównym elementem linii jest kultowa Levi's® Trucker oraz para dżinsów Levi's 501, które na całej długości są udekorowane wizerunkiem Mickey.

Nadruki na ubraniach nawiązują do mody lat 80. i 90., co wpisuje się idealnie w aktualne trendy. 

Kolekcja męska Mickey x Levi’s

Mickey x Levi'sMickey x Levi's materiały prasowe

W kolekcji znajdą się też ubrania męskie. Bluzy, kurtki i jeansy z nadrukowanymi postaciami Myszki Mickey to ciekawy element streetwear'owych zestawów. Dzięki temu, że nadruki zostały umiejscowione na klasykach marki Levi's, każdy z was będzie mógł wprowadzić elementy tej kolekcji do swoich stylizacji

Kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach Levi’s i online od listopada 2018.

autor
Wybór redakcji. Joanna Szczurek - redaktor
Zimowe zakupy

Zimowe zakupy

Początek grudnia to najwyższy czas na uzupełnienie swojej garderoby i przygotowanie się na zimę. Wybrałam dla was świetne buty z wyprzedaży, ciepłe kurtki i płaszcze w przystępnych cenach, a także miękkie i wygodne kardigany do 150 złotych. Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną ci do gustu.

Więcej o: