Patrizia Aryton ALTRO: poznają nową tańszą i mniej formalną linię marki

Altro po włosku oznacza "drugi", "inny" i właśnie taka jest nowa linia marki Patrizia Aryton. Mniej formalna, bardziej modowa i co ważne dużo tańsza niż standardowa kolekcja. Poza tym nie dotyczy jej sezonowość - ubrania są uniwersalne i sprawdzą się w prawie każdej sytuacji.

Patrizia Aryton ALTRO: poznają nową tańszą i mniej formalną linię markiPatrizia Aryton ALTRO: poznają nową tańszą i mniej formalną linię marki Patrizia Aryton ALTRO: poznają nową tańszą i mniej formalną linię marki

Patrizia Aryton ALTRO: poznają nową tańszą i mniej formalną linię marki

Dla dotychczasowej klientki marki kolekcja ALTRO jest idealnym rozwiązaniem na nieformalne, letnie wieczory, dla wielu klientek zaś bardziej niezobowiązującą i nowoczesną propozycją na biznesowe spotkania.

Tym razem marka Patrizia Aryton stworzyła kolekcję, która jest połączeniem klasycznych form i streetwearowych detali. ALTRO to odzwierciedlenie przenikających się odrębnych stylów. Stylizacje z wykorzystaniem elementów z tej linii wyróżnia lekkość - są niewymuszone i odmładzające.

Patrizia Aryton ALTRO: poznają nową tańszą i mniej formalną linię markiPatrizia Aryton ALTRO: poznają nową tańszą i mniej formalną linię marki Patrizia Aryton ALTRO: poznają nową tańszą i mniej formalną linię marki Patrizia Aryton ALTRO: poznają nową tańszą i mniej formalną linię marki

Kapsułowa linia, która swoją premierę miała17 maja 2016 roku, została stworzona jako idealne uzupełnienie garderoby zarówno na letnie dni i wieczory jak i wczesną jesień. 17 wyjątkowych ubrań pozwoli klientce ALTRo stworzyć aż 12 różnych stylizacji . W skład kolekcji wchodzą elementy niezbędne w każdej współczesnej garderobie - koszule, płaszcze, marynarki, sukienki, spodnie i szorty - wszystkie jednak wyróżniające się dzięki użyciu wyjątkowych, bogatych w fakturze tkanin.

Kolekcja ALTRO dostępna jest we wszystkich salonach PATRIZIA ARYTON od 17. Maja. 2016 roku i poza niezwykłym designem od głównej linii odróżnia ją niższa, bardziej przystępna cena. Kolejna odsłona tej wyjątkowej, "innej", linii planowa jest na przełom listopada i grudnia 2016 roku.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.