Szmaragdowe i butelkowe torebki. Piękne modele nie tylko na zimę!

Joanna Szczurek
18.02.2020 16:29
szmaragdowa torebka

szmaragdowa torebka (fot. shutterstock)

Szmaragdowe i butelkowe odcienie zielonego należą do waszych ulubionych kolorów. Nic dziwnego, bo prezentują się one bardzo dostojnie i szlachetnie. Jeżeli szukasz dodatków w tych kolorach to mamy dla ciebie piękne torebki, które sprawdzą się na różne okazje. Zobacz nasze typy.

Szmaragdowe i butelkowe torebki w dużym rozmiarze

torba Mohitotorba Mohito fot. Mohito

Duża i pojemna torebka powinna znaleźć się w szafie każdej kobiety. Te szmaragdowe i butelkowe będą świetną alternatywą dla standardowych modeli w czarnym kolorze. Jeżeli twoja garderoba jest utrzymana w stonowanych barwach, to bez problemu możesz nosić taką torebkę do każdej stylizacji. Będzie wyglądać świetnie w połączeniu z szarościami, grafitem, czernią i beżem. Jeżeli lubisz łączyć ze sobą różne kolory, to wypróbuj zestawienia szmaragdu z różem! Wybrałyśmy kilka modeli w różnych przedziałach cenowych. Niektóre z tych torebek znajdziesz w sieciówkach.

Małe torebki w szmaragdowym i butelkowym kolorze

Chociaż duże torebki są bardzo przydatne na co dzień, to jednak do eleganckich stylizacji na specjalne okazje wybieramy te mniejsze. Kopertówki czy niewielkie kuferki dodają charakteru strojom i sprawiają, że prezentują się jeszcze bardziej wyjątkowo. Znalazłyśmy kilka małych torebek, które będą wyglądać świetnie jako dodatek do szykownych zestawów. Możesz nosić je również na co dzień, kiedy nie potrzebujesz mieć przy sobie zbyt wielu rzeczy. Pomieszczą klucze, telefon, portfel oraz kilka najpotrzebniejszych kosmetyków do ewentualnych poprawek makijażu w ciągu dnia. 

Więcej o: