Kolorowe buty New Balance na wiosnę [przegląd]

New Balance to obecnie jedna z najpopularniejszych marek produkujących obuwie. Wybrałyśmy same piękne modele, które idealnie nadają się na wiosnę. W naszym przeglądzie znajdziecie zarówno pastelowe New Balance jak i modele w mocniejszych kolorach. Wiele z nich jest teraz przecenionych!

New BalanceNew Balance Materiały prasowe/www.instagram.com/newbalance/

Firma New Balance powstała w 1906 roku. Jako cel stawiała sobie poprawę komfortu pracowników noszących przez cały czas niewygodne obuwie. Ale pierwszym produktem tej marki wbrew pozorom nie były buty, lecz wkładki do nich. Pierwsze New Balance zostały stworzone w 1938 roku dla sportowego klubu. Trzy lata później marka produkowała obuwie dla różnego typu sportowców. Najbardziej charakterystycznym elementem butów jest oczywiście litera N, jednak znalazła się ona na obuwiu                 stosunkowo późno, bo dopiero w latach 70. XX wieku. 

Buty New Balance chętnie noszą zagraniczne i nasze rodzime gwiazdy. Sportowe obuwie pięknie komponuje się zarówno ze spodniami jak i sukienkami. Coraz więcej osób wplata te buty również w eleganckie stylizacje. W naszym przeglądzie znajdziecie New Balance w pięknych pastelowych kolorach, takich jak mięta czy róż, a także w nieco mocniejszych barwach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.