INGLOT x The Powerpuff Girls, czyli kolekcja polskiej marki inspirowana kultową bajką o Atomówkach

Joanna Szczurek/DZ
11.03.2020 17:26
inglot atomówki

inglot atomówki (Instagram/@inglot_cosmetics)

Bajka, Bójka i Brawurka to bohaterki Teamu Awsome, które zostały stworzone przez Profesora Atomusa w laboratorium. Z połączenia cukru, słodkości, różnych śliczności oraz sekretnego składnika powstały ratujące świat Atomówki. Inspirując się tymi postaciami posiadającymi supermoce, marka Inglot stworzyła kapsułową kolekcję kosmetyków INGLOT x The Powerpuff Girls.

Błyszczyki i szminki Inglot x The Powerpuff Girls

 

Poniżej prezentujemy szminki Inglot x The Powerpuff Girls.

W kolekcji Inglot inspirowanej filmem o Atomówkach znajdziecie między innymi piękne szminki w naturalnych barwach, które będą pasować każdej z nas. Taka szminka podkreśli urodę, a także powiększy optycznie usta! Żeby jeszcze mocniej podkreślić ten efekt, na szminkę nałóż błyszczyk. Te z kolekcji Inglot są opakowane w urocze tubki z wizerunkami bohaterek kreskówki. 

Rozświetlacze Inglot x The Powerpuff Girls

 

Rozświetlacze już od kilku sezonów są jednymi z najchętniej kupowanych kosmetyków, dlatego też w tej kolekcji nie mogło ich zabraknąć. Możesz wybierać pomiędzy rozświetlaczami sypkimi i w kamieniu, a także w różnych ich odcieniach. Rozświetlacze Inglot dają efekt zdrowej, promiennej skóry i możesz stosować je do różnych makijaży. Będą wyglądały świetnie zarówno do delikatnego makijażu na co dzień (wtedy delikatnie nałóż je pędzelkiem), jak i do wieczorowego, modnego make-upu (wtedy możesz nakładać je na mokrą skórę, żeby podbić efekt rozświetlenia).

Palety i zestawy Inglot x The Powerpuff Girls

 

Palety cieni z wizerunkami Atomówek to kolejna rzecz, która znalazła się w kolekcji kosmetyków marki Inglot. Inne kosmetyki, o których wspominałyśmy, możesz też kupić w zestawach. Jeżeli chcesz mieć wszystkie warianty kolorystyczne tych produktów, będzie to dla ciebie dobre rozwiązanie!