Kolekcja kosmetyków do makijażu L'Oreal Paris x Isabel Marant

Wspólna wizja kobiecości i ten sam cel - dodać kobietom pewności siebie i zapewnić im różnorodne możliwości wyrażania siebie. Efekt połączenia sił L'ORÉAL Paris i Isabel Marant to stworzenie kolekcji do makijażu, w pełni oddającej nonszalancję i jednocześnie prostotę, charakterystyczną dla projektów artystki.

Isabel MarantIsabel Marant mat. prasowe

Marka L’ORÉAL Paris ogłosiła ekskluzywną współpracę z ikoną francuskiej mody -
Isabel Marant. To pierwsza limitowana kolekcja kosmetyków do makijażu
stworzona przez paryską projektantkę dla marki. 
L’ORÉAL Paris w kooperacji z Isabel Marant stworzyło makijżowe must-have -
proste, idealne od rana do wieczora. Kolekcję tworzy pięć produktów - do oczu, policzków oraz ust, pozwalających stworzyć spójny look francuskiej it girl, niezależnie czy chcesz być au naturel, czy przekraczać progi nocnego Paryża. Na rynku polskim dostępne będą trzy produkty – pomadki, żel do brwi oraz rozświetlacz. 

To jedna z naszych z najważniejszych kolaboracji. Isabel Marant jest kwintesencją paryskiego stylu i elegancji. Osiągnęła swój sukces tylko i wyłącznie dzięki sobie i swojej determinacji. Totalnie szczera w swoich projektach, do bólu niezależna i bezkompromisowa. To idealny partner dla marki. Dzięki niej kobiety mogą poczuć, że są tego warte. – podsumował Pierre-Emmanuel Angeloglou, L’ORÉALParis Global Brand President.

Projektantka swoją autorską markę założyła w 1994 roku. W błyskawicznym tempie zyskała uznanie za swój oryginalny i kosmopolityczny styl, mocno zakorzeniony w Paryżu. To wszystko ma odzwierciedlenie w każdym jej projekcie. 

Odkąd pamiętam, zawsze traktowałam modę ready-to-wear bardzo dosłownie, dlatego tym bardziej jestem podekscytowana możliwością współpracy z marką L’OREAL Paris, niekwestionowanym ekspertem makijażu. – komentuje Isabel Marant. Moim marzeniem była współpraca z marką makijażową, która mój styl, projekty i wizję kobiecości przełoży na produkty, dzięki którym kobiety będąmogły stworzyć niepowtarzalny makijaż – zarówno na co dzień, jak i na wieczór – dodaje projektantka.

Nowa kolekcja do makijażu L’ORÉAL Paris x Isabel Marant zostanie zaprezentowana 27 września br. podczas pokazu kolekcji Isabel Marant na sezon SS2019.

Balmain x L'OrealBalmain x L'Oreal Oliver Rousteing instagram

We wrześniu 2017 roku L'Oreal Paris zaprosiło do współpracy inny uznany dom mody -  Balmain. Efektem tej kooperacji była kolekcja 12 matowych szminek. Każdy z odcieni jest inspirowany muzami Oliviera Rousteinga - dyrektora kreatywnego marki Balmain. Jak sam mówi, kolory to interpretacje modelek - ich urody i osobowości. To, co sprawia, że kolekcja jest wyjątkowa, to różnorodność i nowoczesność. W palecie odcieni znajdują się kolory pasujące do każdej karnacji i typu urody. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.