Naturalne kosmetyki do włosów czy sylikony w składzie? Dzięki tym produktom osiągniesz efekt tafli!

Naturalne kosmetyki do włosów stają się coraz bardziej popularne, a my chętniej sięgamy po produkty z dobrym składem. Na rynku pojawia się też coraz więcej takich kosmetyków, a wśród licznych propozycji ciężko jest znaleźć ten idealny produkt. Zobacz więc, które naturalne kosmetyki do włosów są naszym zdaniem warte uwagi!

Naturalne kosmetyki do włosów kręconych

naturalne kosmetyki do włosów kręconychnaturalne kosmetyki do włosów kręconych fot. Shutterstock

Naturalne kosmetyki do włosów i do pielęgnacji skóry kupisz tutaj! Te produkty warto znać.

Włosy kręcone to najczęściej włosy wysokoporowate, z natury suche i bardzo delikatne. Właśnie dlatego niezwykle ważna jest ich codzienna pielęgnacja i dobór odpowiednich produktów. Naturalne kosmetyki do włosów kręconych to bardzo dobry wybór, ponieważ są delikatne i nie uszkodzą kruchej struktury włosa. Do włosów kręconych najlepiej sprawdzą się emolienty, czyli składniki mocno nawilżające włosy. Podbiją skręt i sprawią, że loki będą miękkie i plastyczne. Posiadaczki włosów kręconych powinny sporadycznie używać protein, ale nie częściej niż raz w tygodniu. 

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów polskich marek

naturalne kosmetyki do włosów Vianeknaturalne kosmetyki do włosów Vianek fot. Instagram/@vianek

Naturalne kosmetyki do włosów to jedno, ale równie ważne są produkty do pielęgnacji twarzy! Jeżeli chcesz zadbać o siebie kompleksowo, to zobacz poznaj asortyment tych marek. 

Na rynku pojawia się coraz więcej polskich marek, które mają w swojej ofercie naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Jedną z nich jest Vianek, który sprzedaje wiele ciekawych produktów do włosów, twarzy i ciała. My polecamy w szczególności delikatny szampon do codziennego mycia, a także bogate maski dostosowane do różnego typu włosa. Świetnie sprawdzą się też naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów Sylveco. Mają dobre składy i do tego są dostępne w korzystnej cenie. 

Możesz też wypróbować naturalne kosmetyki do włosów domowej roboty! Świetnie sprawdzą się maski na bazie oliwy z oliwek, żółtka jaja, soku z cytryny czy płukanki z octu jabłkowego. 

Naturalne kosmetyki do włosów: ranking

1. Naturalne kosmetyki do włosów Anwen

 

2. Naturalne kosmetyki do włosów OnlyBio

 

3. Naturalne kosmetyki do włosów Yope

 
Więcej o: