Tokyo pachnie BOHOBOCO . PERFUME - nowy utwór Pezeta nasycony jest kultowymi perfumami

Produkty BOHOBOCO . PERFUME nie tylko zaskakują unikalnymi kompozycjami zapachowymi, ale także - przede wszystkim dzięki postaci dyrektora kreatywnego marki - emanują silnym przekazem artystycznym. Ich wyjątkowość przyciąga uwagę nie tylko miłośników perfum, ale także artystów, którzy dostrzegają w nich inspirację do wyrażania siebie poprzez różne formy sztuki.

Historia jest świadkiem niewielu przypadków, w których marki czy produkty przenikają do tekstów piosenek, stając się kultowymi. BOHOBOCO • PERFUME zdołało jednak zdobyć taką pozycję, stając się inspiracją dla wyjątkowego twórcy.

BOHOBOCO • PERFUME w singlu Pezeta

W najnowszym singlu Pezeta pt. Tokyo (współczesny), który zapowiada nadchodzącą płytę „Abstrakt", autor intensyfikuje muzyczne doznania uzupełniając je o nieoczywiste nuty perfum BOHOBOCO.

Ona jest trochę loco, jak u boku Lenona - Yoko.

Oglądamy gangsterski serial, ona pachnie new Bohoboco.

I choć za mną jest ciężki background, nie ma, że coś tu nie gra.

Na designerskich meblach, możemy przejść do sedna

– Pezet, Tokyo (współczesny) (prod. Szamz, Bruno)

Artysta nie tylko eksploruje współczesny krajobraz dźwiękowy, ale także wplata do niego subtelne nuty zapachowe. W jednym z wersów autor wspomina BOHOBOCO • PERFUME, którymi pachnie współtowarzyszka jego wieczoru. "Oglądamy gangsterski serial, ona pachnie new Bohoboco" – rapuje Pezet, nadając tej chwili doświadczenia zmysłowego. Tym samym artysta sprawił, że niszowa marka perfum, w zderzeniu z muzycznym, kreatywnym światem nabrała nowego wymiaru.

To od Przyjaciół BOHOBOCO • PERFUME i fanów Pezeta, dowiedzieliśmy się o wszystkim! To naprawdę wzruszające, gdy społeczność wokół nas dostrzega, jak nasza marka staje się częścią szerszego kontekstu kulturowego. Dla nas to potwierdzenie, że BOHOBOCO • PERFUME to nie tylko marka, ale także element kultury, który łączy się z ludźmi na różnych płaszczyznach życia.

– mówi dyrektor kreatywny marki, Michał Gilbert Lach.

 

BOHOBOCO . PERFUME w singlu PezetaBOHOBOCO . PERFUME w singlu Pezeta fot. materiały prasowe BOHOBOCO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.