Zara wyprzedaje modną kurtkę o połowę taniej. Bardzo się wyróżnia! Jest idealna na jesienny chłodek

Idealna kurtka istnieje. I ma piękny wzór! A jest to klasyczna katana w kratę, która opuściła farmerskie klimaty na dobre. Nosimy ją w każdym wieku i na każdej sylwetce. W Zarze przeceniono model, który jest wręcz zachwycający.

Już nie tylko kurtki puchówki, pikowane, czy płaszcze rządzą modą jesienną. Kurtka farmera to absolutny hit ostatnich miesięcy i warto rozejrzeć się za jedynym w swoim rodzaju egzemplarzem. A być może będzie to właśnie model z aktualnej wyprzedaży w Zarze.

Idealna katana w Zarze. Jest śliczna i ma w składzie wełnę

Kiedyś kurtka, czy katana w kratę była postrzegana przede wszystkim jako ubranie robocze. Jak wiele się zmieniło! Krata ma tę przedziwną właściwość, że jest to wzór niezwykle twarzowy, który ma tyle wariantów, że każdy znajdzie coś dla siebie. My odnaleźliśmy perfekcyjny model w Zarze. I to przeceniony aż o połowę! Obecnie kosztuje 99,90 zł.

KurtkaKurtka fot. Zara

Kurtka ma kratę szaro-beżową, uroczy kołnierzyk i jest zapinana na guziki. Co ważne, ma w składzie wełnę, dzięki czemu powinna być naprawdę ciepła. Osobom średniego wzrostu powinna sięgać za biodra. 

Kurtki i płaszcze w kratę w sieciówkach. Ogromny wybór przecenionych modeli

Świetne modele znajdziemy również w innych sieciówkach. Szczególnie interesujący model znalazł się w ofercie Sinsay, choć nie jest to kurtka, a przepiękny płaszcz. A jest to rzadkie połączenie! Płaszcz ma pasek w talii, który może ją świetnie podkreślić. Jest ocieplany i ma w składzie wełnę.

PłaszczPłaszcz fot. Sinsay

Co ciekawe, dostępne również pasujące rękawiczki i kapelusz. Trzeba dodać, że płaszcz jest jedynie w ofercie online. 

W Mohito znajdziemy model pomiędzy płaszczem a kurtką. Ma kołnierzyk jak w katanie, ale pasek jak w przypadku płaszcza, a ponadto interesujące zatrzaski po bokach. Ma też różowo-beżową kratę, która wygląda wyjątkowo zdecydowanie uroczo. Jest bardzo przeceniona, obecnie kosztuje jedynie 149,90 zł.

PłaszczPłaszcz fot. Mohito

Klasyczne krótkie katany w kratkę znajdziemy w Croppie i House, a także pozostałych popularnych sieciówkach. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA