Lasocki wyprzedaje skórzaną shopperkę sporo taniej! W CCC kultowe marki w promocji

Julia Adydan
02.10.2022 11:20
Shoppery Lasocki są już kultowe

Shoppery Lasocki są już kultowe (fot. @lasocki.official)

Lasocki, Jenny Fairy i Gino Rossi - to nasze TOP 3 marki, po które sięgamy, kiedy potrzebujemy obuwia lub pięknych akcesoriów. Wszystkie trzy znajdziesz teraz z promocji w CCC!

Wraz z wymianą odzieży na jesienno-zimową, także uaktualniamy większość naszych dodatków i akcesoriów. Słomiane, małe i jasne torebki a'la koszyki ustępują miejsca skórzanym, masywnym shopperkom, które pomieszczą wszystko. Wiele takich modeli znajdziesz w wyprzedaży CCC! 

Shopperki Lasocki są już kultoweShopperki Lasocki są już kultowe fot. @lasocki.official

Wyprzedaż CCC: torebki Jenny Fairy 

Shopper to idealna torebka na co dzień - pojemna, wygodna, bezpieczna. Z wyprzedażowych modeli Jenny Fairy wybrałyśmy te, które najlepiej wpisują się w tegoroczne trendy, a jednocześnie są praktyczne i założysz je do większości swoich stylizacji. Naszym faworytem jest shopperka w brązowym kolorze z tłoczeniami, która właśnie dzięki nim się wyróżnia, jednocześnie jest minimalistyczna i uniwersalna. Wrażenie robi także niezwykle elegancki, brązowo-biały model. Obie są sporo tańsze, kosztują tylko 89,98!

Torebki Jenny Fairy są w promocji w CCCTorebki Jenny Fairy są w promocji w CCC fot. ccc.eu

>> Wielki powrót płaszczy z lat 70. i 80.! Piękne i modne <<

Ekskluzywne torebki Gino Rossi w promocji w CCC!

Marki Gino Rossi z pewnością nie trzeba przedstawiać żadnej kobiecie. Ich skórzane wyroby zawsze cieszą się dużym powodzeniem, słyną z klasycznej i eleganckiej estetyki, a na wyprzedażach to największe bestsellery. Teraz, wśród przecenionych torebek znalazły się dwie piękne, bardzo jesienne shopperki. Pierwszy model jest w neutralnej kolorystyce - czarnej lub brązowej, z zapięciem na klips magnetyczny, to klasa sama w sobie. Drugi model wyróżnia kolor: szaroniebieska lub w pięknym odcieniu zieleni, wydobędzie jesienny klimat twoich stylizacji!

 

Skórzane torebki Lasocki taniej o ponad 100 złotych!

Lasocki to ukochana marka wszystkich Polek i to właśnie po ich produkty najchętniej sięgamy - niezależnie od tego czy jest to obuwie czy akcesoria. Na wyprzedaży CCC znajdziemy boskie skórzane shopperki nawet 106 złotych taniej! Klasyczne, idealne na jesień, przepięknie podkreślą każdą stylizację. 

Torebki Lasocki są już kultoweTorebki Lasocki są już kultowe fot. ccc.eu

 

Zobacz też: Ta marynarka Reserved jest tańsza prawie o 50%! Piękna i w duchu najgorętszych trendów

Więcej o: