Paryż wylansował nowy kolor na jesienną aurę. Ten wyrazisty odcień podbija wybiegi i ulice

Paulina Borczak
02.10.2022 13:10
Pomarańczowy płaszcz

Pomarańczowy płaszcz (Fot. ImaxTree)

We wrześniu warto obserwować trendy lansowane podczas Fashion Weeków. Jednym z nich jest moda na dopamine dressing. Na wybiegach często pojawiały się wyraziste kolory, w tym mandarynkowy pomarańczowy. Ten odcień możesz nosić też jesienią.

Wrześniowe tygodnie mody to wydarzenia, których co roku wyczekujemy z niecierpliwością. Za nami już pokazy w Nowym Jorku, Londynie i Mediolanie. W poniedziałek, 26 września rozpoczął się Paris Fashion Week. Na licznych pokazach prezentowane są trendy na wiosnę i lato 2023. Jednym z najpopularniejszych kolorów z wybiegów jest mandarynkowy pomarańczowy. Ubrania w tym wyrazistym odcieniu było można oglądać m.in. na pokazie Gucci czy Weinsanto. W kolekcji Prady pojawiły się pomarańczowe dodatki, jak buty czy torebka. Ten sam kolor był obecny w kolekcjach na jesień i zimę 2022/23. W tym sezonie również możesz stworzyć stylizację w modnym, pomarańczowym kolorze. 

 

Pomarańczowy total look. Propozycja na jesień 

Na wielu wybiegach można było zobaczyć pomarańczowe total looki. Jeżeli nie chcesz czekać do wiosny, stylizację w tym modnym odcieniu możesz stworzyć już jesienią. Połączenie pomarańczowego topu z marynarką i spodniami w podobnym odcieniu będzie prezentowało się bardzo modnie i oryginalnie. Właśnie takie stylizacje królowały na wybiegu marki LaPointe. Pomarańczową marynarkę lansowało też Moschino

 
 

Wszystkie rzeczy potrzebne do stworzenia modnego, pomarańczowego total looku znajdziesz w Reserved. Sieciówka ma w swojej ofercie marynarki, spodnie i topy w różnych odcieniach tego modnego koloru. Taka stylizacja z pewnością wyróżni się na ulicy. Wyrazisty pomarańczowy wpisuje się w trend dopamine dressing. Ubrania w energetycznych kolorach mają dodawać energii w pochmurne dni. 

Pomarańczowe dodatki do jesiennych stylizacji. Modne i stylowe

Jeżeli nie przekonuje cię pomarańczowy total look, możesz zdecydować się na dodatki w tym modnym odcieniu. Twoja stylizacja nabierze dzięki nim wyrazistego charakteru. Możesz postawić na pomarańczowe botki lub torebkę. Zimą świetnie sprawdzi się pomarańczowa czapka i szalik. Jesienne dodatki w tym wyrazistym kolorze znajdziesz w Sinsay. 

Trwa atrakcyjna wyprzedaż 4F! Puchowe kurtki i ciepłe bluzy dużo taniej >>>>>

Więcej o: