Poznaj najmodniejszy dodatek kilku ostatnich sezonów. Powrócił w chwale na ulice mody!

Dawniej kojarzyły się tylko ze sportowym stylem, często były noszone tylko przez mężczyzn. Jednak moda wciąż się zmienia i dostosowuje do jego użytkowników, dlatego w tym sezonie ten model wrócił! I to ze zdwojoną siłą, bo pokochały go wszystkie stylistyki!

Oczywiście ten powracający trend to uwielbiane przez kobiety nerki. Znakomita alternatywa dla torebek, którą możesz nosić na kilka sposobów. Nerki kojarzyły się głównie ze sportowym stylem, ale teraz projektanci stworzyli tak wiele wersji, że naprawdę jest w czym wybierać. Przedstawimy ci najmodniejsze modele w tym sezonie, aż sama zapragniesz mieć taką saszetkę w swojej szafie! 

Musisz mieć ją w tym sezonie - stylowa nerkaMusisz mieć ją w tym sezonie - stylowa nerka fot. imaxtree.com

Sportowa nerka – idealna na co dzień

Sportowe nerki nie cieszyły się dużą popularnością, ale teraz skradły serca wielu kobiet. Taka sportowa saszetka będzie świetnie się komponować w codziennych, niezobowiązujących stylizacjach, kiedy bardziej stawiasz na wygodę niż na wygląd. Będzie znakomitym uzupełnieniem dresów, luźnych topów czy sukienek o kroju T-shirt. Najczęściej to właśnie mężczyźni sięgają po sportowe nerki, ale teraz w dobie fasonów unisex również kobiety czerpią garściami z mody męskiej! Ten rodzaj nerek dobrze będzie wyglądał zapięty w pasie lub przewieszony na ukos, przez ramię. 

 
 

Wersja dla kobiet lubiących szyk – elegancka nerka

Elegancka nerka? To nie oksymoron! Projektanci wykorzystali klasyczne modele torebek, ale teraz zapniesz je wokół bioder! Takie rozwiązanie sprawia, że nerka spełnia funkcje dwóch dodatków: torebki oraz paska. W lato nerka zapięta na biodrach świetnie podkreśli talię i możesz nią optycznie wydłużyć nogi – im wyżej ją zapniesz, tym dół będzie wydawał się dłuższy. Może stanowić również intrygujący kontrast w całej stylizacji, np. total black look przełamany nerką w białym lub neonowym kolorze może zrobić wielkie "wow". Taka nerka to przede wszystkim świetne uzupełnienie stylizacji i praktyczny gadżet. Wreszcie odciążysz obolałe ramiona i wyswobodzisz ręce! W sklepach dostępne są także modele 2w1, w zależności od ułożenia i długości paska możesz nosić je jako torebkę lub nerkę. 

 
 

Nerki damskie – różnorodność kombinacji! 

Nerki wciąż są doskonalone i możesz znaleźć wiele kombinacji, których nie odda żadna torebka. Saszetki mogą przybierać różne kształty, np. miniplecaki, okrągłe itp. Mogą występować w różnych konfiguracjach, np. połączenie dwóch saszetek w różnych wzorach lub małe modele przyczepione do paska na łańcuszku czy innych ozdobach. Dużą popularnością cieszą się większe nerki, które są niesamowicie pojemne. Często noszone są w dłoni lub zapięte w pasie – znakomicie dopełnią stylizację, a ty wszystko masz pod ręką! 

 

Duża i niezwykle pojemna nerka!Duża i niezwykle pojemna nerka! fot. Szymon Brzoska/imaxtree.com

Pokochaj sukienki spódnice w kształcie litery A! Wybrałyśmy aż 18 stylowych modeli!

Więcej o:
Copyright © Agora SA