Sukienki na wesele 2020 - mamy propozycje, w których zadasz szyku

Agata Zielińska/DZ
28.05.2020 09:00
Sukienki na wesele

Sukienki na wesele (Fot. Shutterstock)

Od 6 czerwca uległy zmianom zasady dotyczące urządzania ślubów i przyjęć weselnych. To świetna wiadomość nie tylko dla przyszłych małżonków, ale dla całej branży ślubnej! Z tej okazji przygotowałyśmy przegląd pięknych i niedrogich sukienek na wesele 2020!

Wesele 2020

Rok 2020 okazał się niekorzystny dla wielu branż, w tym ślubnej. Wiele par zmieniło datę ślubu i z ciepłych miesięcy przeniosło go na jesień/zimę lub na przyszły rok. Wielu narzeczonych zrezygnowało z dużego wesela na rzecz obiadu z najbliższymi i ślubu udzielanego w maseczkach. Jeszcze inni wzięli jedynie ślub cywilny, odkładając na później przyjęcie weselne i ślub kościelny. Dziś wiele przyszłych małżeństw może odetchnąć, gdyż od 6 czerwca oficjalnie wesela do 150 osób mogą się spokojnie odbywać, a nakaz maseczek został zdjęty. To świetna informacja dla narzeczonych, właścicieli sal weselnych, cateringów, a także salonów sukien ślubnych i wieczorowych! Postanowiliśmy nie czekać dłużej i przygotowaliśmy przegląd sukienek na wesele. Poniżej kilka klasycznych propozycji w modnym pudrowym różu oraz w kwiaty. Te kreacje założysz nie tylko na przyjęcie weselne, ale także na komunię lub chrzciny. 

 

Sukienki na wesele mini

Sukienki na wesele podzieliłyśmy na kategorie pod względem długości kreacji. Jeśli zależy ci na wyeksponowaniu nóg, to długość mini sprawdzi się idealnie! Wybrałyśmy sukienki w wakacyjnych kolorach, które będą pasować do klasycznych butów i dodatków

Sukienki na weseleSukienki na wesele Fot. Born2Be

Sukienki na wesele w modnej długości midi

Sukienki długości midi od dłuższego czasu cieszą się największą popularnością. Odkąd kobiety odkryły, że właśnie ta długość sprzyja sylwetce, a nie zaburza proporcji, stały się absolutnym hitem! Naszym zdaniem to idealna długość sukienki na wesele! 

Sukienki na weseleSukienki na wesele Fot. Born2Be

Sukienki na wesele maxi

Przyjęcie weselne to idealna okazja, by zadać szyku w sukience maxi. One także są korzystne dla sylwetki, a przy tym wyglądają niezwykle elegancko. Jeśli pełnisz na weselu ważną funkcję, np. jesteś siostrą pary młodej lub druhną, warto rozważyć właśnie długą kreację, by wyróżnić się z tłumu. 

Sukienka na weseleSukienka na wesele Fot. Born2Be