Modne kurtki zimowe damskie w atrakcyjnych cenach

Agata Zielińska
21.11.2019 16:00
Kurtka damska

Kurtka damska (Fot. www.instagram.com/born2be_pl)

Poszukiwania idealnej kurtki nie są łatwe. Tym bardziej jeśli chcesz , by twój zakup był modny, tani i do tego dobrej jakości. Podpowiadamy, gdzie znajdziesz modne kurtki zimowe damskie w różnych fasonach, atrakcyjnych cenach z rozmiarówką plus size.

Modne kurtki zimowe damskie 2019/2020

Zastanawiasz się jaką kurtkę na zimę wybrać, by spełniała podstawowe wymagania jak odporność na wiatr i wilgoć, była ciepła i modna dłużej niż jeden sezon? Wybraliśmy dwa typy, na które moda trwa już kilka sezonów. Nie jest to spowodowane tylko modnym fasonem, ale przede wszystkim - kobiety uwielbiają te kurtki, bo świetnie utrzymują ciepło. 

Modne kurtki zimowe damskie 2019/2020 - puchówki

Puchówka to strzał w dziesiątkę na każdą zimę! W sklepach możemy przebierać w puchówkach z mniejszą lub większą ilością puchu, w wielu wersjach kolorystycznych i fasonach. To świetna kurtka na co dzień, rzadziej sprawdza się na wyjścia formalne. Na szczególne okazje warto mieć odłożony w garderobie elegancki zimowy płaszczyk. Mimo mniej formalnego wyglądu - zimą niezaprzeczalnie warto mieć puchówkę na czarną godzinę. 

Modne kurtki zimowe damskie 2019/2020 - parki

Kolejnym bardzo ciepłym rodzajem kurtek jest parka. Niektórzy myślą, że kurtka ta to wynalazek XXI wieku, gdyż właśnie wtedy stała się najbardziej popularna w modzie ulicznej. Nic bardziej mylnego. Moda na nie przybyła aż z Grenlandii. Pierwowzory współczesnej parki zapewniały ciepło w najchłodniejszych miejscach na ziemi. Jeśli jesteś więc typem zmarzlaka, to już wiesz jaka kurtka będzie odpowiednia dla ciebie. Co więcej parki nosili żołnierze podczas wojny koreańskiej. To dowód na to, że parka jest nie tylko ciepła, ale i wygodna. 

 

Tanie modne kurtki zimowe damskie

Dobra kurtka nie musi być droga. Znaleźliśmy tanie modne kurtki zimowe damskie do 150 zł. Niektóre z nich kupicie w popularnych sieciówkach. Nie musisz czekać na zakończenie zimowego sezonu, aby kupić piękną kurtkę w atrakcyjnej cenie. W niektórych sklepach tra już mid season sale, to dobra okazja by zaopatrzyć się na zimę. Masz wtedy pewność, że wybierasz dobrą jakość w jeszcze lepszej cenie! 

 

Modne kurtki zimowe damskie duże rozmiary

Poszukując kurtek dla kobiet w rozmiarze 42+ wzięliśmy na warsztat top modelki plus size i ich stylizacje na instagramie. Jedną z nich jest Paula Perez, która pięknie potrafi wyeksponować kobiece kształty. Inspirując się modelką wybraliśmy modne kurtki zimowe damskie, które podkreślą biust i talię. Do tego są w super modnych fasonach i kolorach. Nam szczególnie do gustu przypadła puchówka w wersji metalicznej. 

 
Więcej o: