Dwa zestawienia z kurtką puchową w roli głównej

Roksana Krawczyk
18.12.2017 14:30
Stylizacja z kurtką puchową

Stylizacja z kurtką puchową (Materiały prasowe)

Kurtka puchowa jest idealnym okryciem wierzchnim na zimę. Odpowiednio dobrana pozwoli ci utrzymać prawidłowe proporcje sylwetki i czuć się komfortowo. Specjalnie dla ciebie zrobiłyśmy dwa zestawienia z puchową kurtką w roli głównej.

Czerwona kurtka 

Stylizacja z kurtką puchowąStylizacja z kurtką puchową Materiały prasowe

Jak wiadomo, czerwony jest na topie w tym sezonie. Idąc tym tropem wybrałyśmy puchową kurtkę w takim właśnie kolorze. Zestawiłyśmy ją z szarym swetrem, który świetnie komponuje się z czerwienią. Do tego klasyczne jeansy i czarne botki na słupku. Takie spodnie wyszczuplą twoje nogi, a buty dodadzą ci optycznie parę centymetrów wzrostu, dzięki czemu twoja sylwetka zachowa odpowiednie proporcje. Świetnym dodatkiem będzie czapka w kolorze przygaszonego różu z futrzanym pomponem. 

Złota kurtka 

Stylizacja z kurtką puchowąStylizacja z kurtką puchową Materiały prasowe

Złota kurtka puchowa jest bardzo modna w tym sezonie. Chętnie noszą ją gwiazdy - zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. W takiej kurtce z pewnością wyróżnisz się w tłumie. Dobrałyśmy do niej biały sweter i czarne rurki. Ciekawym punktem zestawienia są czerwone botki na słupku, które znakomicie komponują się ze złotą kurtką. Do tego klasyczne zimowe dodatki, czyli czapka z pomponem i rękawiczki. Jest to z pewnością stylizacja dla kobiet, które lubią się wyróżniać.

Więcej kurtek puchowych znajdziecie tutaj. 

Więcej o: