Sukienki dla puszystych - propozycje idealne do pracy

Nosisz rozmiar powyżej 42 i szukasz sposobu na odświeżenie biznesowej stylizacji? Zobacz nasze propozycje z sukienkami dla puszystych. Proponujemy aż trzy modne inspiracje!

Prosta forma i klasyczna elegancja

Czarna sukienka o prostym i ponadczasowym kroju to dobra baza do biznesowych stylizacji. To klasyczne rozwiązanie warto przełamać dodając nieco koloru - doskonale sprawdzi się biel, szarość lub odcienie granatu. W takim zestawieniu całość wciąż utrzyma bardzo oficjalny charakter i doskonale sprawdzi się do firm, w których obowiązuje sztywny dres code.

kolaż avanti24 /materiały partnerów

Odważna czerwień do pracy

Ta czerwona sukienka jest idealnym dla pań zmagających się z dodatkowymi centymetrami w talii i brzuchu. W takim wypadku warto podzielić sylwetkę, dzięki czemu będzie wyglądać szczuplej. Ponieważ zdecydowałyśmy się na odważny kolor sukienki - reszta stylizacji powinna być jak najbardziej minimalistyczna i stonowana, aby świetnie sprawdziła się w pracy.

Odważna czerwień do pracyOdważna czerwień do pracy kolaż avanti24 /materiały partnerów kolaż avanti24 /materiały partnerów

Sukienka koszulowa plus size

Sukienka koszulowa to jeden z najbardziej uniwersalnym krojów, który pasuje na wiele typów sylwetki. Pomimo swojego nieco bardziej swobodnego fasonu, przy odpowiednich dodatkach sprawdzi się doskonale w pracy, zwłaszcza w firmach, gdzie dres code nie jest tak sztywno określony. Warto dodać sobie elegancji, wybierając odpowiednie akcesoria.

Sukienka koszulowa plus sizeSukienka koszulowa plus size kolaż avanti24 /materiały partnerów kolaż avanti24 /materiały partnerów

Sukienki dla puszystych to jedna z ciekawszych opcji do pracy. Właściwe fasony doskonale modelują sylwetkę, dodając kobiecości i elegancji. W firmach, które nie określają sztywno zasad co do ubioru, można pozwolić sobie na nieco śmielsze kreacje, jednak zawsze warto pamiętać, że idąc do pracy powinnyśmy wyglądać profesjonalnie i stosownie do zajmowanego stanowiska.

Inne sukienki znajdziesz w sklepie Avanti

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.