Jeansowy kombinezon na trzy modne sposoby

Beata Aduckiewicz
Lubisz nosić kombinezony bez względu na porę roku? A co powiesz na jeansowy kombinezon? Świetny na każdą okazję. Zobacz z czym go zestawiać.

Kombinezony przydają nam się na wiele okazji. Jeśli jeszcze nie próbowałaś stworzyć z nimi żadnej stylizacji, to koniecznie musisz to zmienić. To bardzo ciekawa alternatywa dla spodni lub sukienki. Ciekawą opcją jest także kombinezon jeansowy , który świetnie wygląda w wielu zestawieniach. Dziś przygotowałam trzy stylizacje z jeansowym kombinezonem , które warto wypróbować.

Jeansowy kombinezon w eleganckiej wersji

Jeansowy kombinezon na elegancko / kolaż: mat. partnera / avanti24Jeansowy kombinezon na elegancko / kolaż: mat. partnera / avanti24 Jeansowy kombinezon na elegancko / kolaż: mat. partnera / avanti24 Jeansowy kombinezon na elegancko / kolaż: mat. partnera / avanti24

Pierwsze zestawienie to jeansowy kombinezon w eleganckiej stylizacji. Z racji tego, że denim, z którego został wykonany jest gładki, spokojnie można go wykorzystać w bardziej oficjalnych zestawieniach. Połączyłam go z czarnym żakietem oraz z zamszowymi czółenkami. Do tego wybrałam też czarną torebkę oraz złoty zegarek.

W rockowym duchu

Jeansowy kombinezon na rockowo / kolaż: mat. partnera / avanti24Jeansowy kombinezon na rockowo / kolaż: mat. partnera / avanti24 Jeansowy kombinezon na rockowo / kolaż: mat. partnera / avanti24 Jeansowy kombinezon na rockowo / kolaż: mat. partnera / avanti24

W drugiej stylizacji postanowiłam połączyć jeansowy kombinezon w jasnym kolorze z czerwoną koszulą w kratę, która doda zestawieniu pazura. Do tego dopasowałam też brązowe, zdobione botki oraz gładką torebkę w pasującym kolorze. Uzupełnieniem stylizacji są złote kolczyki. Warto też seksownie podkreślić oczy za pomocą mascary.

Na co dzień

Jeansowy kombinezon casual / kolaż: mat. partnera / avanti24Jeansowy kombinezon casual / kolaż: mat. partnera / avanti24 Jeansowy kombinezon casual / kolaż: mat. partnera / avanti24 Jeansowy kombinezon casual / kolaż: mat. partnera / avanti24

Ostatnia propozycja to idealne zestawienie na co dzień. Jeansowy kombinezon połączyłam tutaj z kremowym, ciepłym kardiganem. Do tego wybrałam kolorystycznie pasujące botki oraz torebkę kuferek. Uzupełnieniem są tutaj trzy drobne bransoletki oraz zmysłowe perfumy.

Zobacz też inne kombinezony damskie w sklepie Avanti24.

Więcej o:
Copyright © Agora SA