Zestawy sportowe na siłownię - czyli moda na trening

Agnieszka Kosińska
Każdy moment jest dobry na rozpoczęcie swojej przygody ze sportem. Jeśli właśnie wybierasz się na siłownię i zastanawiasz się, w co się ubrać, mamy dla ciebie trzy zestawy, które na pewno cię zmotywują.

Wyzwanie fit!

Idealna figura to marzenie niejednej z nas. Jeśli już podejmiesz wyzwanie, przyda cię motywacja, aby cały plan nie runął po kilku pierwszych treningach. Aby nic nie powstrzymało cię przed realizacją wyznaczonych celów, zaplanuj wszystko od A do Z i działaj! Taką metodę polecają zwłaszcza psycholodzy.

Zacznij od zaraz

StylizacjaStylizacja kolaż Avanti24.pl kolaż Avanti24.pl

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że wysiłek fizyczny pomoże ci uzyskać wymarzoną sylwetkę, zgubić kilka centymetrów i boczki. Oprócz tego podczas ćwiczeń wytwarzane są endorfiny, czyli hormony szczęścia, które przydadzą się w pochmurne dni zapewniając lepsze samopoczucie.

Postaw na kolor

StylizacjaStylizacja kolaż Avanti24.pl kolaż Avanti24.pl

Nic tak nie motywuje jak zakup wymarzonego stroju na fitness. Producenci zadbali o to, aby dodać ci energii kolorem! Możesz przebierać wśród koszulek w kolorze limonki, fuksji czy chabru. Postaw na legginsy w geometryczne wzory i pobudzające połączenia kolorystyczne. Pamiętaj jednak, aby ubranie na trening było wykonane z przewiewnych materiałów wysokiej jakości.

Buty sportowe - czyli jak nie nabawić się kontuzji

StylizacjaStylizacja kolaż Avanti24.pl kolaż Avanti24.pl

Ważnym elementem twojego stroju są buty. Zadbaj, aby były przeznaczone do fitnessu i spełniały wszystkie wymagania obuwia sportowego. Odpowiednia podeszwa, przewiewne siateczki i miękkie podbicie to podstawowe cechy tego rodzaju butów. Powinny dawać ci maksymalną stabilizację i amortyzację. Nie narazisz się wtedy na kontuzje, które mogą mocno odbić się na twoim zdrowiu. Pamiętaj, że jest ono zawsze na pierwszym miejscu.

Więcej butów na trening znajdziesz w naszym sklepie Avanti24.pl

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.