Ta koloryzacja maskuje wszelkie mankamenty fryzury. Dzięki niej twoje włosy odżyją. Pokochała ją nawet Gigi Hadid!

Beata Aduckiewicz
29.07.2020 18:30
koloryzacja color no color

koloryzacja color no color (koloryzacja color no color)

Bezpieczna i modna koloryzacja włosów? To możliwe! Postaw na trend color no color. Ten zabieg nie tylko poprawi kolor twoich włosów, ale także zamaskuje wszelkie niedoskonałości, z którymi zmagasz się na co dzień!

Koloryzacja color no color - trend, który pokochali fryzjerzy i Instagram! 

Już od jakiegoś czasu słyszymy, że w modzie i urodzie liczy się naturalność. Stąd właśnie powstał trend w postaci make up no make up, czyli makijaż, który ma wyglądać naturalnie i tylko podkreślać naszą urodę. Jak widać trend ten zawitał również do świata włosów. Koloryzacja color no color robi obecnie furorę. Kobiety na całym świecie oszalały na jej punkcie, gdyż nie tylko wygląda naturalnie, ale jest także bezpieczna i poprawia ogólny wygląd włosów. Zdecydowały się na nią takie gwiazdy jak Gigi Hadid czy Gwyneth Paltrow! Z naszych rodzimych gwiazd jej fanką jest modelka Ania Markowska z Top Model. 

 

Farbowanie color no color - na czym polega? 

Koloryzacja color no color nazywana jest inaczej ton w ton. Chodzi przede wszystkim o to, aby wykorzystując jak najbardziej naturalne farby do włosów podkręcić nasz naturalny kolor włosów. Po takim farbowaniu zmiana nie jest może zaskakująca, ale włosy stają się pełne blasku i wyglądają bardzo zdrowo. Podczas jej wykonania zadaniem fryzjera jest dobranie farby, która będzie do złudzenia przypominać nasz oryginalny odcień włosów. Fryzjer może również dodać do tej koloryzacji subtelne refleksy czy delikatne pasemka. Ta koloryzacja ma naprawdę wiele zalet. Opóźnia powstanie odrostów, zakrywa siwe włosy oraz jest naprawdę łatwa do wykonania. Możesz ją zrobić samodzielnie w domu! 

Zobacz modne kolory włosów na lato 2020!

 

Jak wykonać koloryzację color no color?  

Efekt color no color na włosach możesz łatwo uzyskać samodzielnie w domu. To łatwe i nie zajmuje dużo czasu. Oto instrukcja krok po kroku: 

  • wybierz farbę, która jest w jak najbardziej zbliżonym kolorze do twoich włosów. Maksymalna różnica to 2 tony. 
  • dzień przed farbowaniem dokładnie odżyw włosy i dostarcz im odpowiedniego nawilżenia. 
  • nałóż na farbę na włosy według wskazówek na opakowaniu. Jeśli chcesz możesz również wykonać refleksy (tutaj przeczytasz jak samodzielnie wykonać refleksy na włosach). 
  • zmyj farbę, nałóż odżywkę. Gotowe! 

Proste, prawda? Szybko, a efekt może okazać się naprawdę zadowalający. Takie farbowanie może stać się alternatywą dla wizyty u fryzjera, kiedy nie masz na to czasu albo nie chcesz wydać zbyt dużo pieniędzy. Na jakiś czas będziesz mieć spokój z odrostami, a kolor będzie odświeżony i modny. 

 

Color no color - dla kogo? 

Koloryzacja color no color to świetna opcja dla kobiet, których włosy są już zmęczone farbowaniem. Jeśli twoje włosy stały się suche i matowe, to śmiało możesz sobie ją zafundować. Ponadto będzie również dobrym kamuflażem dla pierwszych siwych włosów oraz zamaskuje świeże odrosty. Będzie także dobrym wyborem dla miłośniczek naturalności oraz kobiet, które po prostu nie mają czasu na fryzjera. 

Więcej o: