A-line bob: modna fryzura na lato 2020. Krótka, asymetryczna i bardzo wygodna!

Chcesz odmienić swój wizerunek na lato? Postaw na a-line bob. To jedno z najmodniejszych cięć na ten sezon. Jest niezwykle twarzowa i wygodna. Zobacz, komu pasuje!

Fryzura bob nie znika z listy trendów. Powstało kilka różnych wersji tego cięcia i nadal nie przestaje zaskakiwać. Bob to cięcie dla kobiet w każdym wieku. Doskonale dopasuje się zarówno do nastolatki, jak i kobiety w średnim wieku. Wystarczy wybrać tylko odpowiednią wersję. Ostatnio niezwykle popularny stał się a-line bob, czyli asymetryczna wersja tej fryzury. Stanowi ona niezwykle trafny wybór na lato. Jest łatwa do ułożenia, lekka i odsłania szyję. Nie będziesz więc musiała się z nią męczyć w trakcie wakacji czy upalnych dni! 

 

A-line bob - na czym polega? 

Cięcie a-line bob to świetny wybór dla fanek krótkich włosów lub dla kobiet, które chcą odświeżyć swój look. Fryzura ta polega na przystrzyżeniu włosów krótko z tyłu i zostawieniu z przodu dłuższych kosmyków, które będą opadać lekko na twarz. A-line w nazwie nawiązuje do tego, że włosy z tyłu układają się w literę A. Możesz zdecydować się na wersję klasyczną albo postawić a-lina bob z grzywką układającą się na bok. Przy takim cięciu każda koloryzacja wygląda dobrze. Ten bob będzie wyglądać doskonale zarówno przy włosach jednolitych, jak i pasemkach czy refleksach. Z łatwością poradzi sobie także w wersji ombre czy sombre. 

 

A-line bob - dla kogo taka fryzura? 

Wiele kobiet może, a nawet powinno, zdecydować się na asymetrycznego boba. Fryzura ta świetnie wyszczupla twarz oraz wysmukla szyję. Będzie więc idealna dla kobiet o twarzy okrągłej czy kwadratowej oraz dla tych, które narzekają na krótką szyję. Oprócz tego a-line bob sprawia, że wydaje się jakby włosów było optycznie więcej. Okaże się więc strzałem w dziesiątkę dla kobiet o cienkich i rzadkich włosach. Grzywka w tej fryzurze może układać się na jeden bok albo na dwa. Jeśli masz okrągłą twarz zdecyduj się na wersję z grzywką na bok. Dzięki temu zamaskujesz pełniejsze policzki. Wersja bez grzywki będzie idealna dla kobiet o twarzy owalnej lub trójkątnej. W tej fryzurze włosy mogą być proste lub falowane. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.