Torebki dla kociary - najciekawsze modele

Magdalena Ławreniuk
16.11.2016 18:00
Torebki dla kociary

Torebki dla kociary (www.avanti24.pl)

Koty, kotki, kociaki - uwielbiamy na nie patrzeć, oglądać ich wygłupy, a wiele z nas ma je w swoim domu. Niektóre z nas są prawdziwymi kociarami i uwielbiają wszystkie gadżety z tymi zwierzakami, dlatego dzisiaj przygotowałyśmy dla Was przegląd torebek idealnych dla miłośników kotów.

Kopertówki z kotami

Każda z nas powinna mieć w swojej garderobie chociaż jedną kopertówkę, zazwyczaj jednak mamy ich więcej. Dzisiaj mamy dla Was oryginalne modele tych torebek ozdobione wizerunkami kotów. Najbardziej podobają nam się kopertówki od Karla Lagerfelda, na których jest uwieczniona jego ukochana kotka, czyli Choupette. Ciekawym modelem jest także czarna torebka na łańcuszku ozdobiona kotem i futrzanym pomponem.

Kopertówki z kotamiwww.avanti24.pl

 

Pojemne torby na co dzień

Jedna z propozycja, która podoba nam się najbardziej to szara torba z kotami wykonana z filcu. W sklepach interentowych znajdziemy wiele podobnych modeli. Świetną propozycją jest także duża, pojemna torebka od Karla Lagerfelda, na kótrej także umieścił podobiznę swojej kotki. Prawdziwe kociary z pewnością będą zachwycone takim użytecznym, a jednocześnie świetnie wyglądającym dodatkiem do stylizacji.

Torebki dla kociarywww.avanti24.pl

 

Ekotorby z kotem

Doskonałym pomysłem są także ekotorby ozdobione nadrukami z kotami. Cienkie, zajmujące mało miejsca, a jednocześnie bardzo pojemne torebki z juty czy bawełny zawsze warto mieć przy sobie. Możemy nosić w nich zakupy, książki na uczelnię czy dużą ilość dokumentów na spotkanie. Sprawdzają się także jako torebki na co dzień, a ich zdobienia bardzo ożywiają stylizacje.

Ekotorby z kotamiwww.avanti24.pl

 

Odkryj także inne modele torebek

Więcej torebek znajdziesz w sklepie Avanti

Więcej o: