Swetry świąteczne męskie - pomysł na prezent dla chłopaka, brata i taty

malaw / kż
08.11.2019 16:50
Swetry świąteczne męskie Cropp, Mosquito

Swetry świąteczne męskie Cropp, Mosquito (Kolaż Avanti24 / Mat. partnerów)

Swetry świąteczne męskie to dobry pomysł na prezent i nie tylko! To również wesoły element grudniowych stylizacji z humorem. Taki sweter możesz założyć na firmową wigilię albo rodzinne ubieranie choinki. Poznaj razem z nami najciekawsze modele.

Dla wielu zakup prezentu dla mężczyzn stanowi problem. Każda z nas chciałaby podarować wspaniały upominek, a czasami po prostu brakuje nam pomysłów. Doskonałym rozwiązaniem są świąteczne swetry męskie.

Sweter świąteczny męski czerwony
Sweter Mosquito / Mat. partnera

Jedyna taka okazja w roku

Zarówno damskie jak i męskie swetry świąteczne są specyficznym elementem garderoby. Część osób uznaje je za nieco kiczowate, jednak dopuszcza ich noszenie w grudniu i styczniu. Większość z nas odbiera takie swetry pozytywnie - zabawne nadruki czy hafty potrafią nieraz rozśmieszyć, wprawić w dobry nastrój. Swetry ze świątecznymi motywami pozwalają nam wczuć się w świąteczną atmosferę. 

Swetry świąteczne męskie Cropp i House - zabawne wzory

Sweter świąteczny męski
Mat. partnera

Nadruki, hafty czy inne zdobienia są często bardzo śmieszne. Świąteczne motywy są podobne jak na damskich swetrach: norweskie wzory, podobizny świętego Mikołaja, choinki, bałwanki czy postać renifera Rudolfa. Znajdziemy także wiele swetrów ze zwierzętami kojarzonymi z zimowym krajobrazem i śniegiem: reniferami, niedźwiedziami polarnymi oraz pingwinami. Wśród sklepowych propozycji polskich marek Cropp i House można znaleźć także swetry męskie świąteczne powiększające brzuch, by wyglądać jak święty Mikołaj.

Swetry świąteczne męskie H&M

Ciekawe propozycje znajdziesz również w wielu zagranicznych sklepach sieciowych, takich jak H&M, Bershka, Pull&Bear. Każda z tych marek w okresie przedświątecznym wypuszcza specjalną linię ubrań idealnych na zimę i święta. Jeśli w twoim domu przy wigilijnej kolacji panuje luźna atmosfera, świąteczny sweter będzie idealną bazą twojej stylizacji! Możesz wykorzystać go również na firmową wigilię albo przedświąteczne spotkanie w gronie znajomych.   

Sweter świąteczny męski czerwony - bożonarodzeniowy klasyk

Sweter Reserved
Mat. partnera

Świąteczne swetry męskie są doskonałym prezentem. Chociaż niewielu mężczyzn się do tego przyzna, większość z nich, niezależnie od wieku, uwielbia ubrania z zabawnymi zdobieniami. Swetry są przydatnym, szczególnie zimą, elementem garderoby - nosi je każdy. Ciepłe, pięknie ozdobione męskie swetry będą świetne nie tylko na rodzinny obiad, sprawdzą się także w czasie zimowego wyjazdu w góry. Najbardziej klasyczny jest sweter świąteczny męski czerwony. Czerwień mocno kojarzy się z Bożym Narodzeniem, dekoracjami i słodyczami, którymi uprzyjemniamy sobie ten wyjątkowy czas.