Na wiosnę: kolorowe bransoletki

Kolorowe, etniczne bransoletki to nie tylko miła pamiątka z wakacji, ale ostatnio również bardzo modny dodatek. Zobaczcie propozycję z sieciówek.

Wyraziste duże bransoletki najlepiej jest przywieźć z wakacji. Podczas dalekich podróży łatwo można znaleźć prawdziwe perełki - ręcznie robione, malowane - jedyne w swoim rodzaju rękodzieło. Jeśli jednak w pudełkach ze skarbami nie udało nam się zgromadzić pamiątkowej biżuterii, można uruchomić plan b - i wybrać się na zakupy w swoim mieście. A jest po co.

Duże kolorowe bransoletki są ostatnio bardzo na topie. I bardzo efektowne! W ofercie sieciówek znajdziemy wiele dodatków inspirowanych stylem etnicznym i orientalnym . Jeśli nie przekonują nas takie klimaty, można postawić na bardziej nowoczesne bransoletki w eklektycznym stylu - najlepiej kilka na raz, a każda w innym kolorze i z innego tworzywa. Zasady łączenia niemal przestały istnieć - plastik, metal i rzemyki można swobodnie łączyć z muszelkami, kryształkami i co nam tylko przyjdzie do głowy. Ważne, żeby było radośnie i kolorowo. Można również wybrać bardziej romantyczne projekty - np. stylowe bransoletki z wygrawerowanymi kwiatami. Wybór jest naprawdę duży!

Nasze propozycje wraz z cenami znajdziecie w GALERII.

Więcej:

W czym do spania

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.