Wirtualne karty lojalnościowe - uprość sobie zakupy z aplikacją mobilną Ceneo.pl

Nie masz już miejsca w portfelu na karty stałego klienta? Ściągnij aplikację mobilną serwisu zakupowego Ceneo.pl, wgraj wszystkie swoje karty na smartfon i przy kasie pokazuj po prostu ekran swojego telefonu.

Karty lojalnościowe i rabatowe uprawniają nas do wykorzystywania wielu zniżek i korzystnych ofert. Warto mieć je założone we wszystkich sklepach, w których często robimy zakupy. Porównywarka cen Ceneo.pl - dodając najnowszą opcję do swojej aplikacji mobilnej - znalazła rozwiązanie, by nie nosić ze sobą kilkudziesięciu "plastików", zaoszczędzić miejsce w portfelu , nerwy przy kasie i czas spędzony na zakupach.

Pozostałe zalety aplikacji mobilnej Ceneo.pl

W bazie Ceneo znajduje się 18 mln ofert pochodzących z ponad 6000 e-sklepów. Co możemy sprawdzić korzystając z aplikacji ? Najbardziej użytecznym narzędziem jest oczywiście porównywarka cen , dzięki której dowiemy się, gdzie kupić, by nie przepłacić. Zweryfikujemy także koszty i warunki dostawy, dostępność towaru w danym sklepie, a także - co niezwykle ważne - opinie klientów o sprzedawcy i produkcie. Aplikacja Ceneo jest dostępna za darmo, na wszystkie popularne systemy operacyjne (iOS, Android i Windows Phone).

Aplikacja ceneoAplikacja ceneo groszki.pl groszki.pl

Dlaczego warto korzystać z wirtualnych kart stałego klienta?

Dzięki najnowszej opcji w apce Ceneo w kilka sekund możesz okazać sprzedawcy swoją kartę lojalnościową . Każdemu z nas z pewnością zdarzyło się szukanie właściwej karty przez kilka minut, kiedy byliśmy już przy kasie, a z każdą chwilą kolejka za nami się wydłużała. Taka sytuacja nie należy do przyjemnych, szczególnie jeśli po poszukiwaniach okaże się, że jednak zapomnieliśmy zabrać ze sobą kartę do danego sklepu, a rabaty i punkty jednak nam przepadną.

Aplikacja mobilna ceneoAplikacja mobilna ceneo groszki.pl groszki.pl

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: