Najpiękniejsze zapachy perfum dla kobiet - nasze typy

Zastanawiasz się nad prezentem dla mamy czy przyjaciółki? Potrzebujesz zmiany i chcesz odkryć nowy, niezwykły zapach perfum? Sprawdź nasze propozycje.

Każda kobieta ma swój ulubiony zapach perfum : zmysłowy, intensywny, orzeźwiający, lekki, kwiatowy czy słodki. Odkryj razem z nami najpiękniejsze zapachy dla kobiet , kultowe, modne i zawsze zachwycające.

Klasyka we flakonie

Niektóre damskie perfumy zyskały miano kultowych, mówi się, że każda kobieta powinna je chociaż wypróbować. Najbardziej znanym zapachem jest oczywiście Chanel no 5. Perfumy Coco Chanel podbijają świat już prawie 100 lat, stworzony w 1921 roku, zapach do dziś jest jednym z najchętniej wybieranych perfum przez kobiety. Kolejnym rozchwytywanym zapachem jest Miss Dior, nazywany flakonem miłości, aromatem, który ubiera kobietę w pożądanie. Wymieniając kultowe zapachy dla kobiet nie można zapomnieć także o innowacyjnym aromacie Angel marki Thierry'ego Muglera.

Modne zapachy dla kobiet

Zapachowym hitem sprzedaży były niewątpliwie damskie perfumy Lancome La vie est belle, które miały swoją premierę w roku 2012, świat na długo zapamięta także zapach Thierry'ego Muglera Alien. Warto wspomnieć także o stylowym jabłku DKNY, czyli perfumach Be delicious oraz złotym brylancie Paco Rabbane - zapachu Lady Million.

Rodzaje perfum

Perfumami nazywamy zarówno wody toaletowe jak i perfumowane. Czym różnią się od siebie te dwa rodzaje? Składnikami wszystkich perfum są olejki zapachowe, to od ich procentowej zawartości zależy nazewnictwo danego zapachu. Woda perfumowana musi zawierać około 20-40 % olejków, z kolei toaletowa tylko od 5 do 15 %. Woda perfumowana ma mocniejszy aromat, jest trwalsza i dłużej utrzymuje się na skórze. Jej cena jest jednak znacznie wyższa niż wody toaletowej. Wybierając wodę toaletową możemy łatwym trickiem wzmocnić ich czas utrzymywania się na skórze - wystarczy posmarować kremem nawilżającym miejsce spryskiwane perfumami . Najlepszy efekt uzyskamy na nadgarstkach i szyi, po zastosowaniu kremu, warto poczekać chwilę zanim zaczniemy się ubierać.

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.